Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Gandzior

Luźna gałka zmiany biegów

Recommended Posts

Witam, mam Vectrę dopiero kilka dni, auto super, tylko irytuje mnie luz w gałce do zmiany biegów. Jak ustawie na luz to mogę niemalże kręcić nią kółka. Chłopak od którego kupiłem mówił że to kwestia jakiegoś plastiku pod gałką. Proszę o poradę

raczej obstawiałbym, że trzeba ją przykleić

rownierz mam ten problem,biego wchodza bez problemu skrzynianie stuka nie puka a drazek nawet na biegu 1 czy 3 lata do okola:(i o co w tym wszystkim chodzi??

Panowie gałka jest osadzona na tuleii wykonanej ertalonu... ona sie tam wyrabia i tak się dzieje. Można kupić w ASO lub na allegro zestaw naprawczy

Edited by kowalmarcinek

Penie jest luz na jabłku gałki zmiany biegów. Ja miałem usunięty luz przy pomocy koszulki termokurczliwej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> został mały luz, na takim łączniku, który idzie do skrzyni, trzeba to też wymienić wraz z kołkami.

zloncze.0758501.2x0758915.jpg

Guest Schabu

Mam ten sam problem ale w Viki z 2001 roku gdzie wseczny jest do tyłu.Zaauważyłem ze jest tam pod drązkiem kula ktora jest wyrobiona.Wszędzie gdzie się dowiadywałem należy wymienić całą kasetę środkową,koszt około 600-800 zł,no chyba że używane ale też nie wiadomo co sie trafi..Ma ktoś z was jakiś pomyśl jak uniknąć tego wydatku.Będębrdzo wdzieczny za radę.