Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest marin

przekażnik paliwowy

Recommended Posts

Guest marin

Mam problem nie wiem który to przekażnik pompy paliwowej.przekażniki w mojej vectrze a 1.8 są w schowku z lewej strony tam gdzie bezpieczniki u góry. czy to jest pierwszy od lewej.I ile kosztuje mniej więcej w sklepie.Z góry dzięki.

Guest marin

Chcę kupić na allegro przekażnik pompy paliwowej,ale nie mam pojęcia jaki jest symbol.Dzięki z góry.

Guest marin

I jak sprawdzić przekażnik czy jest dobry????

Please login or register to see this quote.

W C18NZ przekaznik jest w komorze silnika w takim pudelku, pod szyba po stronie kierowcy. Jak go wyjmiesz i zmostkujesz styk 30 i 87 i uslyszysz pompe paliwa to znaczy ze uklad zasilania pompy jest dobry. Jesli wezmiesz mala zaroweczke (max 12V5W) z dwoma kabelkami i podlaczysz do podstawy przekaznika pod styki 85 i 85, i po wlaczeniu zaplonu zaroweczka na chwile zapli sie - to znaczy ze sterowanie kompa silnika pompa paliwa tez dziala. Jesli powyzsze testy wypadna dobrze to przekaznik ewidentnie do wymiany.

Guest marin

U mnie wygląda to tak .I który jest od pompy paliwa?

Jeszcze chciałbym się dowiedzieć .Przez przypadek żle wkręciłem świece.Podejrzewam że skopałem gwint przy czwartym cylindrze.Czy można to zrobić nie rozkręcając silnika?I ile może kosztować taka naprawa gwintu???.Dzięki.

Please login or register to see this attachment.

Guest

Przeczytaj jeszcze raz post Janusa. Przekażnik nie jest pod kierownicą a w komorze silnikowej.

Please login or register to see this quote.

Od pompy paliwa jest w pudelku pod maska - czytaj wyzej. Kolega chyba zlamal zelazna zasade, ze swiece wkrecamy najpierw reka, a dopiero pozniej kluczem - tak sie gwintu nie skopie. Kiedys czytalem, ze mozna przy zerwaniu gwintu przegwintowac na wieksza srednice, wkrecic w nowy gwint drut miedziany? i w taki nowy gwint z drutu wkrecasz swiece. Oczywiscie po calej obrobce odssysanie opilkow z cylindra, bo jak wiorki zostana to po paru tysiacach bedziesz mial porysowany cylinder...

Guest marin

Dzięki za rade szkoda że nie wiedziałem o tym wcześniej.Teraz ta przyjemność będzie mnie kosztowała 150.A tylko dlatego tak mało bo mają jakiś dobry sprzęt na warsztacie.Normalnie krzyczą od 250 do 450.Bo muszą rozbierać głowice.Dzięki.