Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
DjLohun

Puka, stuka a nawet wali ...

Polecane posty

Witam ostatnio usłyszałem stuki, puki z prawego koła, troszeczke to zlekceważyłem po czym coraz wiecej i wiecej. Wydaje mi sie że to "Stabilizator". Głuche puki z okolic koła. Mam pytanie czy ma to związek ze wspomaganiem i uciekaniem układu kierowniczego?. Chodzi mi o to że podczas chamowania kierownica ucieka mi w lewą stronę. Przypominam że stuka po prawej. Auto podczas jazdy także ucieka w lewo...

Pozdrawiam

Moze to byc: guma na stabilizatorze, koncowka stabilizatora, koncowka drazka kierowniczego, sworzen wachacza lub gumy na wahaczu. Mozesz jechac na szarpak, albo samemu sprawdzic co to jest, szarpaki czesto nie wykazywalu co jest walniete, przynajmniej w moim przypadku.

Ale czy ty masz VA czy VB, bo w VA nie bylo silnika 1,6 16V

Edytowano przez Zigi

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Odnośnie tego uciekania

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Może warto byłoby się wybrać ustawić zbieżność?

Gość goomezz

w mojej wiki mialem takie stuki i zwiekszaly si okazalo sie ze sworznie mialem wybite i drazki kierownicze wywalone

a kola masz dokrecone?bo raz mi sie to zdarzylo a jak ci sciaga sprawdz moze mniej powierza masz w tym kole

Gość kali261

ja zaś ostatnio miałem taki sam problem mianowicie ściągało mnie w lewo, zrobiłem zbieżność od razu z wymianą końcówek wszystko zrobione na cacy wyjechałem od mechanika okazało sie że dalej ściągało wróciłem do mechanika powiedziałem ze dalej ściąga okazało sie ze opony sie wyrobiły na zużytych częściach zamienił mi opony tylne z przednimi i teraz jest ok

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

ja miałem ten sam problem, najpierw słabe puski i stuki pozniej coraz bardziej i bardziej az wkońcu zaglądnąłem co to i okazało sie że urwał sie łacznik stabilizatora, wymieniłem i teraz ani nie stuka ani nie puka no i lekkie wstrzasy z kierownicy tez znikneły

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.