Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dziki1900

Brakło paliwa nie zapali problem

Polecane posty

Gość dziki1900

mam w posiadaniu VECTRYE(A) Z SILNIKIEM 2.0 GT 150KM!!16V zabrakło paliwa po zatankowaniu rozładowałem 3 akumulatory a i tak nawet nie pyrkna czy moze ktos pomóc w tej sprawie zna sie na tych silnikach ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

EDIT by ZIZ: Uzupelnij w profilu dane auta wraz z teypem technicznym silnika. Pisz w odpowiednich dzialach.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Edytowano przez ZIZ

Gość goomezz

najprawdopodobniej uklad paliwowy ci sie zapowietrzyl albo swiece zalales

nie mogę patrzeć jakie głupoty niektórzy piszą... to nie diesel że się zapowietrzyć może! posłuchaj czy pompka pracuje, być może się spaliła

Sprawdz czy jest cisnienie paliwa na listwie wtryskowej. Tam jest taka nakretka a pod nia zaworek jak do roweru. Wlacz zaplon i nacisnij na ten zaworek, powinno paliwo psiknac, jak nie to moze byc walnieta pompa paliwa. Potem sprawdz pompe najlepiej odlacz od nij przewod co pompuje paliwko dalej i sprawdz, ale najpierw sprawdz czy dochodzi do niej prad i przeczysc styki, a dopiero potem zabieraj sie za sprawdzanie pompy. Mi wlasnie padla pompa paliwa przy zabraknieciu paliwa i to w ym samym silniku.

Wymień filtr paliwa, pociągnęło pewnie jakiś syf z dna zbiornika

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Oj kolego i tu się nie zgodzę z Toba. też miałem poprzednia 2.0 i zbrakło mi raz paliwa. wtedy byłem jeszcze młody i niedoświadczony.teraz juz 10 lat w mechanice się robi.

zalałem paliwa i tak jak kolega pisz zakatowałem akumulator,potem ojciec ciągał mnie po miasteczku chyba ze 2 godziny i d***.

Okazało się?:

Własnie zapowietrzył sie układ paliwowy a dokładniej listwa z wtryskami. popuściłem przewód paliwowy który idzie do listwy i było słuchać jedno wielkie "syczenie", potem zas pokręciłem rozrusznikiem i zas popusciłem przewód i zaś "syczenie". po trzecim razie odpaliła od kopa. Jak Viki zapowietrzysz to ameno.

Oczywiście że trzeba sprawdzić czy pompa chodzi i sprawdzić równiez iskre itp ale te silniki się zapowietrzaja.

pozdrawiam odorek

ja mialem to samo ostatnio okazalo sie ze pompa:/:/ ciezka sprawa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.