Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
rafic20xe

wymiana żarników

Recommended Posts

witam pewnie temat przerabiany tysiace razy ale szukam na forum ze 3 godziny nie moge znależć. nie mogę wymienic zarników w orginalnych lampach v vectrze b może jakas mała podpowiedż albo instrukcja pewnie cos robie żle ale zarnik niechce wyjsć

zdejmujesz klapke

odczepiasz wtyczke

przekrecasz mocowanie zarnika

i wymujesz

pare minut roboty i miejsca malo

ale sie da

na spocie to komus zmienialem

u siebie tez

nic na sile

wkladanie tez jest ciezkie

trzeba dobrze wsadzic zarnik i mocowanie inaczej kaszan

jak nie masz do tego nerwow to zapraszam do mnie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest sadurek

najlepiej jeszcze poświeć sobie lampką żebyś widział czy wycięcia odpowiednio pasują. a przy odkręcaniu pokręć na boki żeby rozruszać

no właśnie nie moge przekręcić gniazda dzieki za pomoc umówimy spotkanie na pw. pozdrawiam

kolego wymieniłeś jurz żarniki? Jaka była przyczyna wymiany?

Tak jeszcze dla bezpieczeństwa należy pamiętać by odłaczyć akumulator (wystarczy zdjać minusawą klemę) ponieważ żarnik zasilany jest bardzo wysokim napięciem. Po odłączeniu aku należy lampę włączyć i wyłączyć (oczywiście sienie zaświeci) aby rozładować ewentualną resztę napięcia w przetwornicy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> no i za Chiny ludowe nie dotykać nowego żarnika palcami (chodzi głównie o szkło) ponieważ reszta tłuszczu i brudu połączona z wysokątemperaturą żarnika spowosuje jego rychłe uszkodzenie

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest roberthein

Witam mam do wymiany żarniki xenonowe D2S ponieważ jeden się wypalił, zabrałem się za wymianę udało mi się wyciągnąć żarnik ale teraz mam pytanie czy po włożeniu żarnika w reflektor istnieje tylko jedna opcja w której żarnik pasuje bo nie wiem czy dobrze wsadziłem

//edit SEBA

Było - przenoszę do odpowiedniego tematu.

Ok wszystko wiem tylko podpowiedzcie czy jest możliwość żeby źle włożyć żarnik w reflektor?

wydaje Mi się że w zły sposób nie można go założyć

Masz jakiś problem z Nim czy co?

Guest roberthein

Musze wymienić bo jeden żarnik mi się wypalił i tak dzisiaj kombinowałem, wyjąć wyjąłem żarnik bez problemu ale ciężko było go włożyć z takim plastikiem w reflektor i dokręcić

witam

Może ktoś pamięta w którą stronę trzeba przekręcić mocowanie żarnika(stojąc przodem do reflektora) Chodzi o reflektor lewy.