Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość manioMT

Nowa obudowa filtra paliwa

Polecane posty

Gość manioMT

Witam klubowiczów!!! Z góry zaznaczam że opcja "Szukaj" nic nie pomogła. Postanowiłem założyć nowy temat. Jeśli na tym forum istnieją odpowiedzi na moje pytania to niezwłocznie go zamknę

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> Otóż układ paliwowy w mojej VB 2.0 diesel ssał lewe powietrze, zlokalizowałem że to obudowa filtra paliwa, konkretnie przy wtyczce elektrycznej. Nie chcę się bawić w klejenie i chciałbym wymienić na nową. Nie mogę jednak znaleźć takowej. Ewentualnie chciałbym wymienić filtr na inny(bez podgrzewacza), foto poniżej. Jedno moje pytanie: czy ktoś wie gdzie kupić nową obudowę filtra, a drugie: czy ktoś montował inny filtr i z jakim skutkiem. Za odp. dzięki i pozdro!!!

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Gość ArturL

ASO lub Allegro. Inną obudowę spotkałem w 2.0 i 2.2dti i dawały radę.

ja założyłem, prawe taki sam jak w twoim załączniku, w sobotę. do tego wymieniłem węże na przeźroczyste by widzieć co dzieje się z paliwem po dłuższym postoju. jakoś nie zauważyłem żeby Vectra nie dawała rady z nim (przynajmniej jest pewność że jest szczelny) Pozdrawiam

Gość manioMT

Dzięki za szybką odpowiedź! O wydajność się nie martwię, filtr jest filtr. Zastanawiam się tylko nad podgrzewaniem i czy to w ogóle coś daje. Kumple mieli problemy przy 20-stopniowym mrozie w innych autach. Na allegro nie znalazłem, jutro zapytam w ASO, ale pewnie cena będzie kosmiczna. Pozdrawiam!!

miałem u siebie taki sam i wszystko było ok, nawet w zimie. udało mi sie kupic na giełdzie obudowe z przewodami i zmieniłem. wadą tego filtra jest jedynie brak mozliwości zobaczenia jego stanu w środku , co pozwala na ewentualne zdiagnozowanie nietrzymajacych uszczelniaczy wtrysku.

Gość manioMT

Witam ponownie!!! Podsumowując dla potomnych: oryginalny filtr można zamienić podobnym jak na zdjęciu wyżej. Nowy kompletny filtr w ASO (obudowa+wkład) kosztuje 300zł, górna pokrywa 200zł, używki na Allegro od 100zł. Wybór należy do użytkowników :34: :34: Ja raczej poszukam używki na zaprzyjaźnionym szrocie, 3-stówki to trochę sporo. Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.