Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pzcjnr

Brak zamku w drzwiach

Polecane posty

Gość pzcjnr

Witam,

Mam trochę nietypowy problem. Mianowicie w mojej VB nie ma w drzwiach kierowcy zamka, wejścia na kluczyk. Korzystam z centralnego zamka, jednak gdy się popsuje lub rozładuje mi się akumulator to nie otworzę samochodu lub go nie zamknę. Wydaje mi się, że w drzwiach kierowcy powinien znajdować się tradycyjny zamek na kluczyk. Wersja wyposażenia to GLS, samochód z 98 r. To normalne, że nie ma zamka? Czy może poprzedni właściciel tylko klamkę zmienił na taką bez zamka?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

A masz od strony pasazera, jesli tak tzn auto z Anglii przerobione. Po drugi pewnie tak jak myslisz ktos wymienił klamke ale kupił angielska

Gość pzcjnr

Nie mam zamka właśnie w żadnych drzwiach. Ani od pasażera ani od kierowcy. Oczywiście w tylnich też nie ma.

A może to poprostu drzwi od anglika sa i dlatego nie ma. jakaś naprawa i kupił drzwi używane

Gość pzcjnr

Myślę, że to nie możliwe by drzwi były od anglika bo mam w drzwiach od kierowcy przycisk do elektrycznych lusterek. Jak by były od anglika miałbym tylko zaślepkę. A jakby się bawił już w przekładanie tego to zamek na logikę też powinien przełożyć.

Edytowano przez pzcjnr

Nie jest trudno przełożyć sterowania lusterkami z starych na nowe drzwi.

Jak zdejmiesz boczek to zobaczysz ile przewodów idzie do centrala w tych drzwiach a po tym poznasz czy jest master czy slave. Jeśli master to można szukać czy jest wkładka w drzwiach włożona, bo może ktoś założył tylko klamkę z pełną obudową żeby nie było widać zamka.

PS. drugi master jest w zamku klapy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> więc jeśli działa Ci tam otwieranie kluczykiem to w drzwiach Ci nie potrzebne

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

jeżeli to prawda

to jest to angielska wersja

Ten zamek w klapie powinien otwierać też drzwi?? Ja co prawda mam zamek w drzwiach, ale nie idzie przekręcić w nich kluczyka i zdarzyło mi się ze 2 razy iż musiałem przez bagażnik wchodzić do auta.

W teorii powinien działać tak samo jak ten u kierowcy, czyli otwierasz bagażnik - otwierają się zamki drzwi. U mnie niestety od nieużywania nie da się przekręcić kluczyka, u Ciebie może być problem mikroprzełączników skoro bagażnik nie otwierał drzwi.

Podłączę się pod temat z jednym pytaniem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Da się przełożyć wkładkę zamka bagażnika do zamka w drzwiach kierowcy?? Mam że tak powiem lewy zamek w klapie (przedliftowy z klapie poliftowej) ale już dotarł do mnie odpowiedni i jutro go montuję, a kluczyk pasuje mi tylko do tamtego zamka który teraz siedzi w klapie, no i pomyślałem co bo sobie ją przełożyć do drzwi.

Edytowano przez krzysiak

goscie od dorabiania kluczy - dorobia kluczyk pod zamek albo zamek pod kluczyk. zapytaj. 2 zamki i 1 kluczyk zrobia.

Czyli wystarczy że zaniosę mu zamek i kluczyk to dorobi pod niego zamek?? Muszę w poniedziałek podejść do jednego zapytać

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

edit

Muszę mieć awaryjne otwieranie auta, gdyby centralka zawiodła jak to już mi się zdarzało

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez krzysiak

nie każdy to potrafi ale jest to wykonalne

dasz zamek + klucz ktory nie jest od tego zamka. dorabiacz kluczy wezmie rozbierze wkladke, wsadzi kluczyk i wstawi nowe zapadki do wkladki tak by pasowaly pod ten klucz.

Edytowano przez Ravcio1985

Podziękował

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.