Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
golo86

DTI cięzko pali po 3-5 h

Polecane posty

Witam.

NA wstępie mówie że wiem o sporej ilości tematów i postów o tym zagadnieniu., a mianowicie chodzi mi o ciezki odpalanie VB po postoju byłem z nia u mechanika i stawia on na pompe kazałem mu przegladnąć i uszczelnic wszystko oprócz pompy wtrys. zrobł to tzn. wyczyścił układ paliwowy od baku do pompy wymienił przelewy orngi na wtryskach sprawdził je , swiece też sprawdził ok. filter wraz z obódową sprawdził oczywiście filter wymienił. ( mam nadzieje) zgarnoł 400zł a efektu brak.Mysle o założeniu recznej pompki za filtrem tylko nie wiem czy coś to da??? Jezeli ktos ma jakis pomysł prosze o posta z góry dzieki...

]Witam cię kolego

Ja też mam taki problem ,ale udało mi się zminimalizować ten problem i mogło by już tak zostać ale .Nie ma to jak usunięcie usterki na 100%.

Wymieniłem wężyki powrotu paliwa [ filtr też ]i założyłem zaworek zwrotny [ w sklepie FORDA 35 zł } na nowego węża od filtra do pompy. Jeszcze jedno zauważyłem że odpala lepiej bez wciskania gazu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Powiem szczerze, jak zgarnął 400zł to wiele raczej nie robił

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Sama wymiana kpl uszczelniaczy na wtryskach to koszt 300zł..... Polecam jednak ten zaworek zwrotny przy filtrze paliwa, napewno nie zaszkodzi.

Musisz najpierw zdiagnoować czy to wina zapowietrzającego sie ukłądu czy innych podzespołów.. ?

Postaw no noc samochod tak żeby tył był wyżej od przodu i zobacz jak to się ma na uruchomienie silnika. Jak by się zapowietrzał to po takim postoju tyłem w górę powinno byc lepiej.

Jaśli nic sie nie zmienia szukaj gdzie indziej przyczyny.. Świece żarowe albo soft od ich podgrzewania.

pozdr

Gość ryba86

tez miałem taki problem z odpaleniem i wymienilem te cienkie weżyki które zalewaja pompe wtryskową i wsyztsko jest OK ! Poprostu pompa po dłuższym nie używaniu jak mowisz 3 - 5 h czy naweet po 8 h jak ja mialem i nie hccialo odpalic nie byla zalana co powodowaly nie drożne przewody do zalewania jej

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

chetnie wstawie taki zaworek wraz z pompką ręczną tylko nie wie ktos jaka jest wewnetrzna srednica wężyka ??? tego co idzie od fitra paliw. do pompy wtrys.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.