Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest ssp

Vectra 1.6 16V zdechła

Recommended Posts

Guest ssp

Witam !

Dwa dni temu samochód zaczął dziwnie hałasować. Po odpaleniu z okolicy obudowy rozrządu zaczął wydobywać się dźwięk, taki jakby coś tarło. Im więcej gazu dodawałem tym dżwięk był silniejszy. Rozrząd wymieniony był w listopadzie 2009 w całości z pompą wody, ale mechanik wspomniał coś o dziwnie pracującym kole pasowym i powiedział, żebym zaczął na nie odkładać, bo jak ono padnie to mam po samochodzie. Nie ukrywam, że jest o czarna wizja, która od razu powróciła w mej pamięci jak tylko auto mi dzisiaj po przejechaniu może dwóch kilometrów nagle zgasło i nie chce palić. Raz zachechła i trup. Na komputerze żadnego komunikatu nie ma. Kontrolki wszystkie się świecą i gasną jak trza. Co to może być ??

Guest ozi

Please login or register to see this quote.

może cos z tym rozrządem musisz zobaczyć te koło pasowe i rozrząd czy sie nie przestawił

Guest ssp

Please login or register to see this quote.

Te informacje są mi znane, ale czy ktoś sie z tym juz spotkał?? Trochę dziwne, bo rozrząd jest najwyższych lotów, mechy są również doceniani za żetelność i tu taka sytuacja...

Nieukrywam, że będę BARDZO startny, jeżeli auto najpóźniej jutro w południe nie będzie jeździć...