Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest rychoo

Układ kierowniczy

Recommended Posts

Guest krzycho2.0

Hej otóż miałem taki problem szarpało kierownica w lewo i dosyć mocno tłukło się po lewej stronie raz mocniej raz słabiej,nieraz nic się nie działo.Na warsztacie stwierdzono układ kierowniczy, więc znalazłem w okolicy zakład który zajmuje się regeneracją i już jestem po wymianie problem znikł ale jest jeden mankament, przy skręcaniu w lewo i po wychodzeniu z zakrętu kierownica nie prostuje się do końca w prawo ten objaw nie występuje macie jakieś pomysły co to może być. pozdrawiam

Już jest po problemie po prostu po tej wymianie trzeba trochę pojeździć żeby wszystko się ułożyło z każdym kilometrem jest coraz lepiej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by krzycho2.0

Guest krzycho2.0

Ja to mam pecha po przejechaniu 1000km problem powrócił znowu zaczęło momentami tłuc z lewej strony potem powróciło szarpanie kierownica w lewo,momentami nic się nie dzieje i viki prowadzi się bardzo dobrze nie ucieka na boki,auto nie wpada w wibracje tylko czasem pojawia się szarpanie kierownicą(tylko w lewo),układ kierowniczy mam na gwarancji podjadę tam i zobaczę,może ktoś z was miał podobny problem bo może przyczyna tkwi gdzie indziej może to przegub? dodam tez że cieknie pompa wspomagania i trzeba dolewać oleju sam już nie wiem

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Lożyska na amorach nie sa zatarte , miałem taki przypadek raz przy skrecie z w prawo ciezko kierownica wracała przyczyna Łożysko na amorze . Dziwny objaw tego szarpania . A wszystko dobrze dokrecone ?

Guest krzycho2.0

Jak byłem wcześniej na warsztacie to stwierdzili tylko układ kierowniczy reszta ok ,jutro kuzyn mi podjedzie na trzepaki i niech dokładniej przejrzą, może to poducha pod silnikiem albo co innego zaryzykuję i wymienię przeguby jak nie pomoże to pojadę z reklamacją

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z tego co mi pisałeś maglownicę robiłeś w Auto rege we Wałbrzychu więc podjedź do nich i daj im zdiagnozować czy to na pewno problem z maglem, mi się szczerze mówiąc nie wydaje żeby tak było faktycznie raczej postawił bym na coś z zawieszeniem. Ludzie z auto rege zjedli zęby na maglownicach i warto zasięgnąć ich opinii.

Guest krzycho2.0

Byłem dziś na trzepakach i porządnych oględzinach z zawieszeniem jest wszystko ok jedynie stwierdzono lewy przegub wymienię i zobaczymy czy ustąpią te szarpania czy nie.

Guest krzycho2.0

Przegub wymieniony i jest OK przejechałem 700km i na razie cisza.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">