Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość rychoo

Układ kierowniczy

Polecane posty

Gość krzycho2.0

Hej otóż miałem taki problem szarpało kierownica w lewo i dosyć mocno tłukło się po lewej stronie raz mocniej raz słabiej,nieraz nic się nie działo.Na warsztacie stwierdzono układ kierowniczy, więc znalazłem w okolicy zakład który zajmuje się regeneracją i już jestem po wymianie problem znikł ale jest jeden mankament, przy skręcaniu w lewo i po wychodzeniu z zakrętu kierownica nie prostuje się do końca w prawo ten objaw nie występuje macie jakieś pomysły co to może być. pozdrawiam

Już jest po problemie po prostu po tej wymianie trzeba trochę pojeździć żeby wszystko się ułożyło z każdym kilometrem jest coraz lepiej

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez krzycho2.0

Gość krzycho2.0

Ja to mam pecha po przejechaniu 1000km problem powrócił znowu zaczęło momentami tłuc z lewej strony potem powróciło szarpanie kierownica w lewo,momentami nic się nie dzieje i viki prowadzi się bardzo dobrze nie ucieka na boki,auto nie wpada w wibracje tylko czasem pojawia się szarpanie kierownicą(tylko w lewo),układ kierowniczy mam na gwarancji podjadę tam i zobaczę,może ktoś z was miał podobny problem bo może przyczyna tkwi gdzie indziej może to przegub? dodam tez że cieknie pompa wspomagania i trzeba dolewać oleju sam już nie wiem

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Lożyska na amorach nie sa zatarte , miałem taki przypadek raz przy skrecie z w prawo ciezko kierownica wracała przyczyna Łożysko na amorze . Dziwny objaw tego szarpania . A wszystko dobrze dokrecone ?

Gość krzycho2.0

Jak byłem wcześniej na warsztacie to stwierdzili tylko układ kierowniczy reszta ok ,jutro kuzyn mi podjedzie na trzepaki i niech dokładniej przejrzą, może to poducha pod silnikiem albo co innego zaryzykuję i wymienię przeguby jak nie pomoże to pojadę z reklamacją

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Z tego co mi pisałeś maglownicę robiłeś w Auto rege we Wałbrzychu więc podjedź do nich i daj im zdiagnozować czy to na pewno problem z maglem, mi się szczerze mówiąc nie wydaje żeby tak było faktycznie raczej postawił bym na coś z zawieszeniem. Ludzie z auto rege zjedli zęby na maglownicach i warto zasięgnąć ich opinii.

Gość krzycho2.0

Byłem dziś na trzepakach i porządnych oględzinach z zawieszeniem jest wszystko ok jedynie stwierdzono lewy przegub wymienię i zobaczymy czy ustąpią te szarpania czy nie.

Gość krzycho2.0

Przegub wymieniony i jest OK przejechałem 700km i na razie cisza.

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.