Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

krzysiek16v

Jak dobrać pilot???

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam parę pytań dotyczących alarmu.

A więc tak posiadam, w swojej Vectrze dwa alarmy i centralny zamek BEZ pilota.

Pierwszy alarm montowany fabrycznie z czujnikami ruchu na słupkach i przełącznikiem na desce rozdzielczej. Mogę uruchomić go dwukrotnie przekręcając kluczyk w drzwiach. Wtedy gdy czujniki zauważą ruch lub gdy otworzę maskę, dzrzwi włącza się syrena, znaczy taka jakbym ktoś przerywanie trąbił i światła awaryjne. (Podobno Niemczech syrena kilkutonowa jest niedozwolona a stamtąd pochodzi moja Vectra) Chciałbym jednak dokupić pilot i uruchamiać go razem z centralnym zamkiem. Jak dobrać pilot??? Czy taki uniwersalny z allegro uda mi się jakoś zgrać???

Drugie pytanie dotyczy drugiego alarmu. Jest niefabryczny ponieważ natknąłem się na niego przypadkiem podczas odkurzania. Znalazłem wtedy wyłącznik koło nóg kierowcy. Dodatkowo na osłonie kolumny kierownicy jest czerwona dioda z napisem CLIFFORD. Gdy przełącze przełącznik w jedną z dwóch pozycji to dioda na kolumnie pali się cały czas i po przekręceniu kluczyka w pozycję zapłonu włącza się funkcja antynapadu tzn. drzwi się ryglują.

W drogiej pozycji po zamknięciu drzwi dioda miga, następują 3 mignięcia awaryjnych co 5 sekund i po ok 30 sekundach auto samo się zamyka. Przy próbie otwarcia zaczyna wyć syrena ale taka pięciotonowa, zupełnie inna jak w alarmie fabrycznym.

Czy ma ktoś pomysł jaki pilot dobrać żeby to wszystko działało?

Jeśli nie ma możliwości podpięcia dwóch to bardziej interesowałby mnie fabryczny.

Czekam na pomysły.

Pozdrawiam

Myslę,że prościej będzie dobrać pilot do alarmu, który i tak będzie pewnie dodatkowo sterował centralnym.

Podjedź/zadzwoń gdzieś gdzie zajmują się cliffordem.

Który rok tej Vectry ? Jak wyślesz mi centralkę zamka, dobiorę Ci pilota, wgram go i podam przy okazji kod do immo

Witam. Podepnę się pod temat. W jaki sposób dobrać pilota do zamka centralnego? Mam tylko jednego pilota, który mi ostatnimi czasy szwankuje, często musze go programować a i tak na drugi dzień musze już otwierać kluczykiem. Co może być tego przyczyną? (bateria wymieniona) Kupiłbym na allegro jakiegoś i to być może rozwiązałoby problem. Oto mój oryginalny pilocik:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Czy któryś z tych pasowałby do Vectry B? Bo kompletnie się na tym nie znam. Z góry dziękuję.

1.

2.

Zapewne coś znajdziecie w tematach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.