Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Seba.

Szukam właścicieli Vectry B 1,8 Automat

Polecane posty

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Mam u siebie z fabryki ale na pewno różni się tym że nie ma czujnika sprzęgła

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

A tak na serio jakbyś potrzebował pomocy ze sprawdzeniem numerów części ,instalacji itd. to daj znać postaram się pomóc...

EDIT: teraz czytam i patrze że masz X18XE1 więc pewno inaczej to wygląda

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edytowano przez Banana

Że nie ma czujnika sprzęgła to ja też wiem ale myślę że da rade jakoś to zamontować

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

U mnie jest tylko dodatkowy moduł i dodatkowa linka to gazu ale jak to wygląda w x18xe1 nie mam zielonego pojęcia , poszukaj może tematów o tempomacie w x16xel przecież to "prawie" te same silniki

Z tego co wiem to nie ma różnicy zakłada się tak samo jak w manualu. Tylko nie wiem jaki moduł będzie pasował do mnie

Gość kane82

ten sam plyn sie leje co do wspomagania jest;)

ja ejszce nie wymienialem ale moj mechanik mowi ze juz by byla pora;)ogolnie samochodzik jest super w automacie a pali w miescie 10l na 100km spokojnie ale w trasie zeszedl mi sie wydaje tak kolo 8 wiec przyzwoity wynik moim zdaniem

a przy okazji ile kosztuje ta przyejmnosc zwiazana z wymiana oleju bo moj mechanik dal mi namar na gosica jaki olej trzeba tez powiedzial ale co do ceny sie nie chce wypowiadac

Jak tam wygląda u was spalanie jak już się ciepło zrobiło ? U mnie traca miedzy 7a8 a miasto 10 litrów

Gość kane82

a umnie tak samo musze gaz wyregulowac bo cos zaczal sie psuc bo przy tych cenach za benz to mozna z bankrutowac

Koledzy ponawiam pytanie jakie zużycia paliwa macie u siebie w vectrach ? Ja na trasie poniżej 7,5 nie zszedłem a w mieście ok 10

Dołącz do rozmowy

Możesz pisać i zarejestrować się później. Jeśli masz konto,Zaloguj się teraz, aby publikować na swoim koncie.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...