Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
DEL20160124JS_Magik123

Montaz tarcz i problemy z podswietleniem.

Polecane posty

Witam, mam mały dylemat i moze ktos cos poradzi.

Otoz kupiłem tarcze od kolegi BSE, tarcza czarna, niewiedoczna w dzien. Dzis w koncu wziałem sie za przerobke podswietlenia, paski SMD i wszytko ładnie pieknie, ale sek w tym ze tarcza cyfry ma przezroczyste, dosłownie, i nie kryja one tego co jest pod tarcza, czyli chropowata plexi, i te kwadraciki dosc znacznie widac przy właczonym podswietleniu.

Z nerwow załozyłem stara tarcze i na białym podswietleniu jest wrecz idealnie.

Myslałem zeby pod tarcze-zamiennik nakleic jakas folię mleczna, czy cos podobnego, uporał ktos sie z tym problemem? Bo nie mam pomysłow. Ewentyalnie co dac pod ta tarcze zeby zlikwidowac te przeswity?

Tak włąśnie zrób, podklej jakąś białą folią albo włuż pomiędzy kartkę papieru

No własnie, z kartka papieru ni pomyslałem, z folia owszem,tylko mysle z cvzego mozna by takie cos wziac, zeby było dosc sztywne, nie jak woreczek.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

zdjecie rentgenowskie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

1. Jak folia to wystarczy do agencji robiącej szyldy/banery podjechać, albo do sklepu z foliami.

2. a nie wystarczy jak ładnie zmatowisz tą plexę ??

Z agencjami nie bardzo bo mam daleko, nie zbyt mi sie opłaca.

Co do zmatowienia, rozwazam taka opcje, ale jesli cos nie wyjdzie to bedzie lipa.

Znalazłem taka cienką pianke, dosc rowna, na dniach jak sie za to zabiore dam znac jak i co z tego wyszło.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jak nie będziesz miał już pomysłów to daj znać, podeślę Tobie folię TRANSLUCENT w kolorze białym na podkładzie o odpowiednich wymiarach.

Edytowano przez BSE

Ok, dzieki.

Narazie mam kilka pomysłow, z ktorych cos powinno wyjsc.

Albo zmatuje i wypoleruje plexi od spodu, albo bedzie wycinka miejsc pod cyframi i skala, ale na to musze znalezc cały dzien.

Z papiere białym jest o tyle problem ze tarcza jest nie widoczna w dzien, podkładajac go jest juz widac delikatnie cyfry i troche kiczowato to wyglada.

Witam.

Wiec zegary od wczoraj sie produkuja, cały dzien, ale jeszcze nie skonczone:34:

Co do podswietlenia tarczy, zerwałem jeszcze raz podswietlenie i dałem wiecej diod i troche to ukształtowałem na wzor tarczy. Po podłozeniu papieru sniadaniowego

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> swiatło jest robite idealnie, nic nie przebija i wszystko rowno swieci.

Pozostało mi jeszcze podswietlenie wskazowek. Jak wszytsko bedzie gotowe, dam foty jak to wyglada.

Zegary prawie ze skonczone.

Do zrobienia jeszcze wskazoki, w czarne tło i trzeba je skrocic.

Oraz pojedyncze czerwone podswietlenie pod niektore ikonki. Jak i zmiana rezystorow bo troce jasno swieca. Na fotkach było sciemnione, stad taki efekt.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Powiem MAgik że efekt za****aszczy

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> a nie myślałeś aby zrobić taki myczek że po przekroczeniu pewnej wartości km i obrotów wskazówka zmienia kolor na inny np czerwony, to by dopiero zacnie wyglądało.

nie jest to ciężkie wstawiasz dwie diody a pomiędzy nimi separator powiedzmy z czarnego papieru.

Dzieki.

Co do tego, myslałem jakis czas temu, ale jakos nie specjalnie, narazie musze dokonczyc to co jest teraz, a szczerze mowiac mam juz dosc zegarow, bo całe 2 dni spedziłem przy nich. Diody SMD umocowac pod wskazowkami po wymontowaniu Ledow, to tragedia, nic nie pasuje, trzeba szlifowac, wiercic, kleic. Tak ze nawet nie mysle zeby teraz te diody wyjmowac

/emoticons/default_ohmy.png" alt=":o" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20"> No ale pomysł jest jak najbardziej dobry, tyle ze to trzeba by od poczatku robic.

Ale, małe korekty w pewnych miejscach sie zrobi, i bedzie dobrze

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.