Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Glosny

przekladka regulacji wysokosci fotela

Recommended Posts

Guest Glosny

Witam

Mam takie pytanie czy probował ktos przelozyc regulacje wysokosci fotela wraz z całym dolnym mocowanie z fotela normalnego europejskiego do foteli angielskich? tak by fotel kierowcy by regulowany oraz fotel pasarzera. Bo w angliku glownie jest tylko fotel prawy regulowany a lewy nie( auropa kierowca)

Czy jest to wogole do przelozenia?

dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Edited by Glosny

ja przekladalem regulacje ze zwyklego przedlifta do polifta pólkubelka i spokojnie dało rade. Jak zaczniesz rozbierać zobaczysz ze to żadna filozofia, wszystko pasuje.

Guest Glosny

własnie chce to samo zrobic ze zwyklego przed lift do poliftowych z wersli sri polskory.

czyli sie uda dzieki

pozdrawiam

bedziesz tylko musiał pokombinowac z miejscem na spręzyne, neistety trzeba deliktanie podgiąc stelaż ale wykonalne na luzie. Kup smar silikonowy w sprayu i porzadnie popryskaj wszystkie miejsca łaczen, dzwigienek, mechanizmów i spręzyn bo moze skrzypieć

Guest Glosny

witam

obeszło sie bez większych problemów z przełożeniem regulacji wysokosci fotele lewego( od kierowcy) i takim oto sposobem mam fotele pół skóry z mozliwoscia regulacji wysokosci obu przednich foteli.

Sa takie 2 główne problemy ze trzea zrobic miejsce na spreżyny, czyli uderzyc mlotkiem tu i tam. oraz ja w swoich nie miałem pod uda tej wyciaganej czesci i musiałem 2 dziury wywiercic. ale nie bylo z tym problemu bo blacha jest tam miekka. wszystko poszlo glatko.

polecam smar ja o tym zapomniałem i teraz mi jeden skrzypi... wiec musze z jednym jeszcze poszalec.

dzieki za pomoc

pozdrawiam

Edited by Glosny

Witam

Podepnę się do tematu z zapytaniem:

Czy fotel od anglika będzie mi pasował w miejsce mojego fotela kierowcy. Na pewno nie będzie regulacji wysokości, ale czy cała reszta będzie ok? Bo mój fotel się kompletnie rozsypał, pękł element oparcia w miejscu tego kołka od regulacji położenia oparcia i chcę kupić jakiś fotel od angola.

Z tego co wyczytałem w postach powyżej to może da redę przełożyć górę fotela od anglika w moje podłoże z regulacją wysokości? Próbował ktoś może takiej wymiany ?

Please login or register to see this quote.

tak da radę przełożyć sam stelaż bez żadnego problemu

jak będziesz miał obydwa fotele wyciągnięte to zobaczysz że jest to banalnie proste, odkręcić kilka śrubek i stelaż jest już wolny

Please login or register to see this quote.

Faktycznie było to proste jak drut. Dzięki za odpowiedź

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam.

Ja mam przełóżoną Viki i z tapicerką i fotelami było godzinę roboty.

Sam to robiłem i nie było problemów.

Nawet kubełki na stelaże zwykłe pasowały.

Pozdrawiam Paweł