Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Glosny

przekladka regulacji wysokosci fotela

Polecane posty

Gość Glosny
Napisano (edytowany)

Witam

Mam takie pytanie czy probował ktos przelozyc regulacje wysokosci fotela wraz z całym dolnym mocowanie z fotela normalnego europejskiego do foteli angielskich? tak by fotel kierowcy by regulowany oraz fotel pasarzera. Bo w angliku glownie jest tylko fotel prawy regulowany a lewy nie( auropa kierowca)

Czy jest to wogole do przelozenia?

dzieki za odpowiedz

pozdrawiam

Edytowano przez Glosny

ja przekladalem regulacje ze zwyklego przedlifta do polifta pólkubelka i spokojnie dało rade. Jak zaczniesz rozbierać zobaczysz ze to żadna filozofia, wszystko pasuje.

Gość Glosny

własnie chce to samo zrobic ze zwyklego przed lift do poliftowych z wersli sri polskory.

czyli sie uda dzieki

pozdrawiam

bedziesz tylko musiał pokombinowac z miejscem na spręzyne, neistety trzeba deliktanie podgiąc stelaż ale wykonalne na luzie. Kup smar silikonowy w sprayu i porzadnie popryskaj wszystkie miejsca łaczen, dzwigienek, mechanizmów i spręzyn bo moze skrzypieć

Gość Glosny

witam

obeszło sie bez większych problemów z przełożeniem regulacji wysokosci fotele lewego( od kierowcy) i takim oto sposobem mam fotele pół skóry z mozliwoscia regulacji wysokosci obu przednich foteli.

Sa takie 2 główne problemy ze trzea zrobic miejsce na spreżyny, czyli uderzyc mlotkiem tu i tam. oraz ja w swoich nie miałem pod uda tej wyciaganej czesci i musiałem 2 dziury wywiercic. ale nie bylo z tym problemu bo blacha jest tam miekka. wszystko poszlo glatko.

polecam smar ja o tym zapomniałem i teraz mi jeden skrzypi... wiec musze z jednym jeszcze poszalec.

dzieki za pomoc

pozdrawiam

Edytowano przez Glosny

Witam

Podepnę się do tematu z zapytaniem:

Czy fotel od anglika będzie mi pasował w miejsce mojego fotela kierowcy. Na pewno nie będzie regulacji wysokości, ale czy cała reszta będzie ok? Bo mój fotel się kompletnie rozsypał, pękł element oparcia w miejscu tego kołka od regulacji położenia oparcia i chcę kupić jakiś fotel od angola.

Z tego co wyczytałem w postach powyżej to może da redę przełożyć górę fotela od anglika w moje podłoże z regulacją wysokości? Próbował ktoś może takiej wymiany ?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

tak da radę przełożyć sam stelaż bez żadnego problemu

jak będziesz miał obydwa fotele wyciągnięte to zobaczysz że jest to banalnie proste, odkręcić kilka śrubek i stelaż jest już wolny

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Faktycznie było to proste jak drut. Dzięki za odpowiedź

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam.

Ja mam przełóżoną Viki i z tapicerką i fotelami było godzinę roboty.

Sam to robiłem i nie było problemów.

Nawet kubełki na stelaże zwykłe pasowały.

Pozdrawiam Paweł

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.