Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
materoli

Stuki w zawieszeniu, amory??

Recommended Posts

Witam, w mojej Viki od pewnego czasu słychać stuki z tyłu podczas jazdy po dziurach, nie po wszystkich, raz po większych raz mniejszych, nie ma reguły. Z tego co orzekliśmy ze znajomy mechanikiem to amortyzatory, sprawdzaliśmy na podniesionym aucie, podczas poruszania kołem góra dół (od dołu było ono podnoszone i puszczane), podczas puszczania słychać stuknięcie coś takiego jak ja słyszę jadąc po dziurach, dzieje się tak na obu kołach. Sprawdziliśmy łączniki z tyłu są ok, jak sprawdzić silent-bloki?? Same amortyzatory tłumią w porządku. Nie chce ich wymieniać skoro byłyby ok. Co proponujecie??

u ojca w viki stukaja tulejkki z tyłu, ale jak u ciebie to nie wiem

U mnie z tylu wymienilem tuleji i dalej stuka. Gumy stabilizatora tez. Tez podnosilem auto i wydaje mi sie ze to amortyzatory stukaja. Co ci polecam??? Nie wymieniaj jak maja dobra sprawnosc. No chyba ze ci przeszkadzaja te stuki.

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

a jak sprawdzić tuleje żeby być pewnym że to nie one??

Guest ozi

Please login or register to see this quote.

witam Panowie.

U mnie pojawił się pdobny problem ostatnio.

Najczęściej stuki (takie jakby metalowe - jakby ktos klucz o klucz odbijał) pojawiają się po tym jak wjadę w jakąś dziurkę, lub zakopie się w śniegu i przyoram trochę. Moja kobieta powiedziała, że głośno stuka.

Ogólnie myślałem, że to w bagażniku mi się wala podnośnik i klucz do kół. Ale po tym jak kobieta mi powiedziała, że głośno coś stuka zacząłem się martwić. I tu mam troszkę inaczej niż kolega wyżej. Ponieważ przy jeździe w miejscu w śniegu auto (amortyzator) nie skacze, a dźwięk jest dość intensywny. Co to może być i ile może kosztować?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">