Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
rafic20xe

problem ze spryskiwaczem reflektora

Polecane posty

Napisano (edytowany)

mam pytanko czy jest jakaś możliwość dostać się do spryskiwacza bez ściągania zderzaka? jeden nie pryska czy tam jest oddzielna pompka?

Edytowano przez zubek73
a wyszukiwarka nie działa? / zubek

są 2 pompki, jedna na szybę, druga na reflektory

żeby się dostać do zbiorniczka bez ściągania zderzaka musisz odkręcić lewe koło, ściągnąć nadkole, osłonę dolną i coś tam zobaczysz

do sprysków raczej ciężko będzie się dostać bez ściągania zderzaka

Hmm - chyba nie zrozumiałeś Kolegi - tylko 1 sprysk mu nie działa. Także do zbiorniczka nie musi się dostawać, tylko do samych sprysków. Właśnie jestem na etapie czytania forum, bo mam ten sam problem, tylko u mnie widać, że 1 sprysk działa, drugi nie, ale spod zderzaka leci płyn, czyli albo spadł mi przewód, albo się przetarł. Stawiam na to, że spadł, bo płyn leje się spod zderzaka na wysokości sprysku.

Pomocne przy tym problemie jest zdjęcie z innego tematu, w pierwszym poście:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Także poczytałem i niestety trzeba sciągać zderzak, nie ma innej opcji, bo spryski reflektorów są przykręcane do zderzaka od spodu. Buuuu....<br>

Edytowano przez voniu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

zrozumiałem zrozumiałem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> i odpowiedziałem

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

No będę upierdliwy. Chłop się pyta, czy dostanie się do spryskiwacza reflektora ( bo jeden z pary spryskiwaczy na zderzaku nie działa! - czyli pompka na zbiorniczku działa! ) bez zdejmowania zderzaka - Ty piszesz, że nie musi, bo przez nadkole dotrze do zbiorniczka i dopiero później piszesz, że do sprysków bez ściągania zderzaka się nie da, która to informacja jest już mało zauważalna po wcześniejszej wypowiedzi ( przynajmniej ja już jej nie doczytałem, stąd mój post o niezrozumieniu

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:">)

Także WSZYSCY MAMY RACJĘ - niestety, bo też czeka mnie docieranie do tych spryskiwaczy, mać...

Edytowano przez voniu

faktycznie, nie zrozumienie pytanie z mojej strony

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> zwracam honor

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja miałem podobny problem. Udało mi się wydłubać z jednego sprysku igłą jakiś syf. Tak jakby zaschnięty klej. Później mi sie to jeszcze raz przytrafiło (tym razem pryskały oba tylko 1 słabiej) i wyciągnąłem coś po raz drugi. Chyba osad z płynu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.