Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

djziolek

Forumowicz
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About djziolek

 • Rank
  Nowy
 • Birthday 02/23/1985

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Płock
 • Zainteresowania
  sport, wędkarstwo, survival, motoryzacja

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  OPEL VECTRA C 2006

Recent Profile Visitors

253 profile views
 1. No i niestety op-com nie poradzil sobie z moim UEC ale za podpowiedzią kolegi KonradS użyłem VAUX-COM i nim już się dało... dziwna sprawa ale skuteczna. Pozdrawiam
 2. A powiedz mi jakiego fejsu używasz? I jaka jest jego wersja? ps. napisałem na PW
 3. Pisząc Konrada... masz na myśli kogoś z mojej okolicy? Czyli nie świadczy to o tym iż mam coś nie tak z UEC? Po za tym próbowałem już różnych wersji op-com. A może ktoś poleci mi sprawdzoną wersję programu?
 4. Dziwnym jest to, iż tym fejsem i faktycznie innym softem na innym kompie kolega mój dostał się u siebie do UECa... podjechałem do niego i na tym samym zestawie narzędzi mój UEC też odmówił! Głupieje już w tym temacie...
 5. Skutek podczas próby wejścia do programowania UEC jest taki ze wywala mi info że mam się skontaktować z ADAKO i pod spodem Identifier: 0x00000205, Address: 0x00000253 ale błędnie napisałem wyżej... UEC nie żąda ode mnie KODU tylko zaraz po kliknięciu w KONFIGURACJA WARIANTÓW PROGRAMU dostaje zwrotkę jak powyżej.
 6. A w kwestii świateł do jazdy dziennej... posiadam fejsa ver.5 i op-com na kompie (china.clone.08-2010). Skutek podczas próby wejścia do programowania UEC jest taki ze wywala mi info że mam się skontaktować z ADAKO i pod spodem Identifier: 0x00000205, Address: 0x00000253. nie wiem jak poradzić sobie z tym oto problemem? Czy wina leży po stronie mojego UEC? Proszę o pomoc.
 7. Jak siÄ dostaÄ do UEC?

 8. Tyle że ja posiadam ten kod a mimo wszystko nie moge zalogować się do ECU
 9. Witam, chciałbym w swojej Vectrze włączyć sobie światła do jady dziennej. niby syt wydaje się bardzo prosta bo opis tego można znaleźć w wielu miejscach. mam natomiast innego rodzaju problem. Posiadam CarPass z kodem, który pozwala mi wejść tylko do RECa natomiast kod nie pasuje do UEC. Czy może tak być że ktoś kiedyś wymienił ten moduł i ma on inny kod którego nie znam? A jeśli jest tak jak piszę powyżej... jak się w takim razie dostać do tego modułu żeby zmienić opcje i jeździć wygodnie? Pozdrawiam i proszę o wyrozumiałość dla nowicjusza
 10. Miałem dokładnie taki sam problem... byłem gotów już montować zaworki zwrotne żeby sie nie cofało paliwo... ale na szczęscie tego nie uczyniłem. Okazało się, że winnym w całym tym zamieszaniu był akumulator. Wymieniłem na nowy i problem niknął jak ręką odjął! A wydawać się mogło, że stary jeszcze całkiem dobrze kręcił ale po gruntownych testach aku w serwisie VW diagnoza była jasna --> do WYMIANY!
 11. ok przepraszam mój błąd w nazwie podzespołu. z carpass nie ma problem gdyż go posiadam. nie zmienia to faktu że op-com chodził bez neta i nie chciał sie połączyć. Dalej więc proszę o sprawdzoną, działającą wersję oprogramowania. pzdr
 12. Panowie, jestem nowym posiadaczem VC 2006 polift. posiadam interfejs OP_COM ale mam problemy z oprogramowaniem. Mianowicie chodzi o dostanie się do niektórych opcji. Wyczytałem na forum jak przeprogramować ECU żeby światła mijania same się właczały ale niestety program nie chce mnie wpuścić do tego sterownika. Każe mi się skontaktować ADAKO. Proszę o pomoc i wskazanie odpowiedniej wersji softu. Pozdrawiam serdecznie!
×
×
 • Create New...
UP