Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Bartłomiej Gwiazda

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Bartłomiej Gwiazda

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Opel Vectra C 1.9 150 koni 2006 Kombi
 1. Koledzy mam straszny problem. Proszę o pomoc. Posiadam Opla Vectre C 1.9 150 koni 2006 rok kombi. W październiku dopadła mnie wymiana osławionego już wszędzie koła dwumasowego. Wymieniłem wtedy: Kompletne sprzęgło (sachs) Koło dwumasowe (sachs) Wysprzęglik (LUK) Płyn Hamulcowy Problem powstał jakiś czas później chociaż na samym początku nie zorientowałem się o co chodzi. Po pewnym czasie zaczął mi się robić miękki pedał sprzęgła i nie wracał całkiem tylko do połowy. Od 18 stycznia!!! mam ogromny problem nikt nie wiem w czym rzecz a samochodu nie ma i nie da się praktycznie jeździć. Objawy: 1. Pedał bardzo często robi się miękki, wciskam i wpada w podłogę praktycznie i albo wraca swoim życiem albo po połowy tylko albo trzeba go odciągnąć nogą 2. Ten objaw jest tylko w czasie jazdy, nie występuje na postoju nie ważne czy włączonym cz na wyłączonym silniku 3. W momencie gdy pedał robił się miękki sprzęgło łapie od samej ziemi. 4. nie ma reguły temperatura silnika. 5. Brak jakich kolwiek dźwięków, wycieków, wszystko działa idealnie. Samochód był u kilku mechaników łącznie z tym co to rbił. Nikt nic nie wie wszscy ręce rozkładają. Wymieniłem pompę sprzęgła i nic to nei dało. Płyn był wymienany z 6 razy i tyle samo razy był odpowietrzany różnymi sposobami. A sprzęgła jak nie było tak niema. Wiem że było wiel takich przypadków w tym samochodzie ale niestety na forum często nie jest napisane co może być powodem. POMOCy. Samochodem nie jeźdźę prawie od 18 stycznia a jest on mi nie zbędny POMOCY Jestem z Pruszkowa.
 2. Panowie i jak udało wam się tym zając?? Co to było takiego?? Ja z tym walcze od trzech miesięcy i nic. Ciągle to samo. Szlak mnie trafia jeźdze tylko od mechanika do mechanika i nic to nie daje. Pomocy!!!!!
 3. Koledzy mam straszny problem. Proszę o pomoc. Posiadam Opla Vectre C 1.9 150 koni 2006 rok kombi. W październiku dopadła mnie wymiana osławionego już wszędzie koła dwumasowego. Wymieniłem wtedy: Kompletne sprzęgło (sachs) Koło dwumasowe (sachs) Wysprzęglik (LUK) Płyn Hamulcowy Problem powstał jakiś czas później chociaż na samym początku nie zorientowałem się o co chodzi. Po pewnym czasie zaczął mi się robić miękki pedał sprzęgła i nie wracał całkiem tylko do połowy. Od 18 stycznia!!! mam ogromny problem nikt nie wiem w czym rzecz a samochodu nie ma i nie da się praktycznie jeździć. Objawy: 1. Pedał bardzo często robi się miękki, wciskam i wpada w podłogę praktycznie i albo wraca swoim życiem albo po połowy tylko albo trzeba go odciągnąć nogą 2. Ten objaw jest tylko w czasie jazdy, nie występuje na postoju nie ważne czy włączonym cz na wyłączonym silniku 3. W momencie gdy pedał robił się miękki sprzęgło łapie od samej ziemi. 4. nie ma reguły temperatura silnika. 5. Brak jakich kolwiek dźwięków, wycieków, wszystko działa idealnie. Samochód był u kilku mechaników łącznie z tym co to rbił. Nikt nic nie wie wszscy ręce rozkładają. Wymieniłem pompę sprzęgła i nic to nei dało. Płyn był wymienany z 6 razy i tyle samo razy był odpowietrzany różnymi sposobami. A sprzęgła jak nie było tak niema. Wiem że było wiel takich przypadków w tym samochodzie ale niestety na forum często nie jest napisane co może być powodem. POMOCy. Samochodem nie jeźdźę prawie od 18 stycznia a jest on mi nie zbędny POMOCY Jestem z Pruszkowa.
×
×
 • Create New...