Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Wacek1991

Forumowicz
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wacek1991 last won the day on February 26 2017

Wacek1991 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutral

About Wacek1991

 • Rank
  Średnio obeznany
 • Birthday 08/06/1991

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  OMEGA B FL Y32SE

Recent Profile Visitors

419 profile views
 1. Tu masz rozpiskę: 2(P) - Silnik spryskiwaczy lamp 6(31) - Masa przekaźnika 4(S) - Sygnał pryskaj 5(58) - Sygnał światła włączone 8(38) - Zasilanie Jedne odpowiadają opisy odpowiadają za podstawkę, a drugie za opisy na przekaźniku, niestety już nie pamiętam które to które.
 2. Tu nie chodzi o ten co dostajesz z filtrem tylko o ten co jest pomiędzy obudową filtra oleju a blokiem. Przynajmniej tak wnioskuję ze zdjęcia i z tego co autor napisał.
 3. Osobiście polecam oryginał(koszt około 40zł z przesyłką) to co Ci zamówią będzie jakieś kombinowane dobierane na wymiar. Ale jak chcesz to podam, bo mam taką pod ręką - średnica zew. 68mm - średnica wew. 64mm -grubość 3mm -wymiary "oczka" -wysokość 16mm -szerokość 15mm - 21mm Podam Ci jeszcze numer GM: GM 90536363
 4. Padł czujnik lub przerwa w obwodzie. Jeżeli masz rezystor 5kohm to możesz go wpiąć zamiast czujnika i zobaczyć czy ci pokazuje temperaturę w okolicach 20°C jeżeli tak to czujnik do wymiany, jeżeli dalej będzie -40°C i potem F to masz gdzieś przerwę w obwodzie.
 5. Co prawda nie dziś ale w Poniedziałek zmieniłem opony na zimowe i zepsułem lewarek - urwałem rączkę. Trochę było kombinowania bo auto było już w górze, ale jakiś klucz nasadowy podpasował i dało się "skręcić" lewarek.
 6. A czy po przekręceniu zaświeca Ci się na chwilkę kontrolka ABS? Bo może ktoś ją wyciągnął lub też się spaliła. Ale to jest takie ostre hamowanie czy delikatne? Jak delikatne i Ci wali w padeł to jest to na 99% pęknięta koronka ABS na półosi. Ps nie tan dział takie problemy dajemy tutaj https://forum.vectraklub.pl/forum/46-vb-zawieszenie-hamulce/
 7. Naprawiłem oświetlenie i kontrolkę przycisku ECO oraz wymieniłem uszczelki na słupku B, bo stare były masakrycznie podarte.
 8. Ładowanie w dolnych granicach normy ale jest ok. OP-COM to interfejs który podłączasz pod złącze diagnostyczne możesz nim sczytać błędy lub różne parametry z samochodu podczas pracy
 9. Wacek1991

  Humor

  Chodzi Ci o tego co pokazywał środkowy palec do kamery? Pewnie miał Opla "Instra" lub "Vecgnie", czyli pospawane dwa modele.
 10. Wacek1991

  Humor

  Chodzi Ci o tego co pokazywał środkowy palec do kamery? Pewnie miał Opla "Instra" lub "Vecgnie", czyli pospawane dwa modele.
 11. Ten komunikat występuje tylko przy xenonach. Oznacza to jedną z dwóch rzeczy: 1. Auto miało dzwona i ktoś naprawił po taniości montując zwyczajne lampy. 2. Posypał się MID i ktoś wymienił go na wersje z auta z xenonami.
 12. Po pierwsze wybij sobie to z głowy. Oryginały świecą lepiej, dużo ludzi Ci to potwierdzi. A jak chcesz mieć xenony to oryginał + spoziomowanie z spryskani, bo potem jeżdżą tacy "mistrzowie" z palnikiem w zwyczajnej lampie i ślepią ludzi.
 13. Raz jeden mój znajomy miał nabite za dużo czynnika, klima mu tylko działała na zimno, po nagrzaniu pod maską ciśnienie w układzie było tak duże, że czujnik wyłączał go dla bezpieczeństwa.
 14. Poszukaj kogoś w twoich okolicach z OP-COM'em i przebieg będziesz miał jaki będziesz chciał.
×
×
 • Create New...