Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

MIR

Forumowicz
 • Content Count

  10027
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

MIR last won the day on October 18 2013

MIR had the most liked content!

Community Reputation

91 Excellent

About MIR

 • Rank
  Pasjonat
 • Birthday 11/19/1983

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Poznań

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubuskie
 • Auto
  Insignia 2.0T

Recent Profile Visitors

8895 profile views
 1. Wątpię, żeby był to ABS. Obstawiam napęd.
 2. Przeprogramowanie też miałem robione jako jedną z kilku rzeczy
 3. Toyo T1R super, ale za 1200zł nie kupisz nowych.
 4. Bardziej mnie zastanawia, kto kupuje auto bez książki serwisowej i jakichkolwiek papierów. Albo nie sprawdza książki - czy można bardzo łatwo wyeliminować fałszywki. A już niejedno auto z podrobioną księgą widziałem. Niestety, nawet znajomi z klubu wolą kupić niepewne auto po pięknych opowieściach sprzedającej je "niby osoby prywatnej" - tylko dlatego, że auto jest tańsze.
 5. No tak, ale bez przesady - sponsorowany artykuł w średnio poczytnym portalu No ale z drugiej strony racja - łatwiej powiedzieć, że artykuł zakłamany, niż przyznać, że Polacy chcą i dają się robić w konia handlarzom. A to, że tak jest potwierdzają sami handlarze. Czyli co, oni też są sponsorowani
 6. Wy tak na poważnie? Waszym zdaniem jest inaczej niż opisuje ten artykuł? I napisany jest pod reklamę?
 7. Ciekawy artykuł pokazujacy statystyki co do używanych aut. Ciekawy argument w walce z narodowym przekonaniem co do okazjim, "stanów licznika" i "bezwypadków" http://moto.pl/MotoPL/56,88389,15323189,Zakup_auta_uzywanego___statystyka_nie_jest_po_Twojej.html#BoxMotoTxt Z ciekawszych: - w przypadku 62-67% ogłoszeń opis nie zgadza się ze stanem faktycznym - w 44% ogłoszeń eksperci mieli poważne podejrzenia, że w oferowanym aucie dokonano korekty licznika - 80% samochodów sprzedawanych w naszym kraju miało mniejsze, lub większe przygody (nie szkody parkingowe, ale poważne kolizje) - w ramach badania 26% sprzedawców nie zgodziła się na odbycie jazdy próbnej - eksperci mieli zastrzeżenia aż do 62% sprawdzonych przez siebie samochodów - 80% aut sprzedają handlarze, często starając się ukryć swoją działalność Niestety, jak widać, statystyka nie jest po stronie kupujących. Ja bym zaryzkował stwierdzenie, że jak ktoś kupi okazję, powinien zagrać w totka
 8. Pewnie, że są. Ale już ja kupowałem moją, to była tańsza niż VC z końcówki produkcji. Insignii sprzedały się w Niemczech gigantyczne ilości i jest w czym wybierać.
 9. Swoją drogą, jak patrzę na ceny Insignii w Niemczech, to to są naprawdę tanie auta jak na jakość i wyposażenie Od 10k euro się zaczynają - to VC nierzadko jeszcze tyle kosztują.
 10. Jeżeli chcesz jeździć 6 lat, najlepiej jest założyć gaz do benzyny.
 11. Jeszcze powiedz, że ekonomicznego A tak serio - każdy kupuje, co mu pasuje. Natomiast kupno diesla przy 15tys rocznie jest mało sensowne i ciężko z tym dyskutować. Tak samo jak z tym, że najtańszym paliwem wciąż jest i pewnie długo będzie LPG.
 12. Ja robię 40tys rocznie i też bym nie kupił diesla Ale to kwestia gustu A gdy będę zmieniał moją, pewnie kupie poliftową 2.0T, koniecznie automat, być może znów 4x4.
 13. W warunkach testowych. Jak każda inna fura Ale jeśli jeździsz oszczędnie, to można się do tych wyników zbliżyć bez problemów. 4x4 ma swoje plusy. Bo kombi nie miał homologacji w Polsce. Tylka habety były z kratką.
 14. 2.0T na pewno nie jest oszczędne. Jak się uprzesz to na trasie przy spokojnej jeździe zejdziesz do 7 litrów, ale w mieście przy automacie i 4x4 to 12-15 litrów. Ale cudów nie ma - tyle po prostu turbo benzyna przy tego typu masie pali. Wiadomo, że jak emeryt takim autem jeździł nie będziesz. Za to komfort jazdy z turbiną i zapasem mocy w 2.0 - bezcenny. Kolega miał diesla 2.0 160KM, teraz przesiadł się na biturbo. Chwali sobie małe spalanie (na pewno dużo mniejsze niż w benzynie). Osobiście bym pewnie diesla nie kupił, prędzej zagazował benzynę. Ale dla każdego coś miłego
×
×
 • Create New...