Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

cemoi

Klubowicz
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by cemoi

 1. Jak pójdziesz do "klucznika" to w zależności od materiału z którego dotnie Ci grot. Ja zapłaciłem 15 zł za bagnet i 35 za docięcie.
 2. W cenie kluczyka tego za 400 będziesz miał i opca i kluczyk. Dobry interes Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka
 3. Miałem dokładnie to samo. Mechanik 2 razy składał cały układ. Przekleństw nie będę cytował. Rada - zawsze sprawdzić przed montażem końcowym.
 4. Warszawka i coobcio garage. Jeżeli uda Ci się wbić, to będziesz miał ustawione pod siebie. Żadnych uniwersalnych ustawień. Najpierw Ci autko na hamowni postawi a potem po ocenie stanu technicznego zrobi jak będziesz chciał. Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 5. Warszawka i coobcio Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 6. Jeżeli to tylko wyrobiony grot, to da się bez problemu. Idź do ślusarza, żeby wymienił Ci sam grot. Cena to jakaś 10 + robocizna. Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 7. Mirek i jak-udało się? Sent from my iOCEAN X7S using Tapatalk
 8. Podjedz a kanał i sprawdź. Możesz mieć przeróbkę. Powinno być 200 x fi 50.Sam chcesz spawac?
 9. Hey, Wczoraj ogarniałem tempomat w Vectra C 2.2DTI GTS z 2003 r i dokopałem się do takiego stanu licznika 2 049 155 km. Czy to jest przypadkowa wartość, błąd, czy jednak niestety szara rzeczywistość?
 10. A nie prościej wjechać na krawężnik i zmierzyć?
 11. tu nie o nadwozie kombi chodzi a o silnik jaki masz w samochodzie - wydech jest dopasowany do tego, co w niego "dmucha". Najprościej będzie zajżeć pod spód i zmierzyć średnice i długość
 12. Nie rozumiem Waszych stwierdzeń, chyba po to ktoś wymyślił linijkę i suwmiarkę, żeb sobie wymierzyć. Jeżeli nie macie możliwości-to znajdzie kogoś, kto zajmuje się tylko tłumikami. Będzie wiedział co robi. A z mojego doświadczenia wynika, ze elastyczny jest z nierdzewki i nie tyle obrywa od spalin, co od fizycznych uszkodzeń (funkcja bezpiecznika).
 13. Tak. Miałem w Yokohamie AVS. Super sprawa w miescie przy krawężnikach. Najpierw zawsze uslyszysz oponkę, gdy podjedziesz zbyt blisko.
 14. A ja przez 4 pełne sezony na AVS Decibel. Świetną opnka, trochę tylko głośniejsza. Dodatkowy bajer to rany osłaniający felgę. Zrobiłem jakieś 80kkm. Nie jezdzę spokojnie a zostało mi ok. 4 mm bieżnika.
 15. Zakladasz taką, ile masz miejsca. Nie cofniesz przecież tłumika poza obrys samochodu o np. kolejne 3 cm
 16. Tez tak uważam - trzeba tylko dopilnować odpowiedniej długości i średnicy. W sierpniu ubiegłego roku "specjalista" mi wspawał WZMOCNIONĄ, w styczniu okazało się, że plecionka puściła. Pojechałem z reklamacją - oczywiście element jednorazowy - gwarancji brak, bo niby zahaczyłem gdzieś podwoziem (piszę niby, bo żadnego śladu nie miałem) Inny fachowiec w innym mieście, pokazał mi, że miałem zrobioną chałturę, do 2.0T wspawana 15cm plecionka fi 40 + jakieś przejściówki. Teraz mam wspawaną właściwą, 20cm fi 50. od razu inny dźwięk, brak zwężenia w środku tłumika.
 17. Z silnika? Plecionka jest jak sprzęgło - zabezpiecza kolektor przed ewentualnym zniszczeniem gdy zahaczysz podwoziem (dokładniej tłumikiem), przy cofaniu itp. z drugiej strony separuje cały tłumik za plecionką od drgań silnika.Nie ma wiec czasookresu używalności a raczej okres miedzy incydentami z podwoziem w roli głównej. Wczesniej jezdzilem 5 lat bez uszkodzenia a ostatnio po wymianie we wrześniu w lutym tego roku znowu robiłem.
 18. Kolego-plecinke to bardziej słychać niż widać. Wjedz na krawężnik, to obadasz autko od spodu.
 19. Ja mogę co najwyżej duchem puszczy
 20. Pisz do Bulusia. On ma wszystko (prawie, bo siatkę bagażnika mi prawie rok ogarnia)
 21. Wykrecic żarówki-100% skuteczność. A tak na serio-dezaktywuj je.
 22. Skoro kupiles, to sprawdź sam. Chyba za późno na pytania.
 23. Nigdy nie jezdilem na uniroyalu. Propozycja warta przemyślenia. Muszę odpalić lapka i poczytać. Dzięki kacperr
 24. Możesz mi przykładowego linka wkleic o czym mówisz?
×
×
 • Create New...