Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

 • Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
 • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
 • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
 • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Klosiu

Klubowicz
 • Zawartość

  1 880
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  22

Klosiu wygrał w ostatnim dniu 25 Lipiec

Klosiu ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

118 Good

1 obserwujący

O Klosiu

 • Ranga
  Maniak
 • Urodziny 1984.08.07

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

Dodatkowe pola

 • Województwo
  opolskie
 • Nr klubowy
  1182
 • Auto
  Signum
 • Oddział VKP
  Śląski

Ostatnio na profilu byli

2 488 wyświetleń profilu
 1. Klosiu

  Zaworek Z20NET

  https://www.opel-e-sklep.pl/zawor-bezzwrotny-serw-hamulca-p-2818.html
 2. Możesz pokrótce opisać, jak odpowietrzysz zacisk z odpowietrznikiem na dole?
 3. Klosiu

  Montaż tempomatu

  Najwyraźniej nie działa tak samo w każdej vc. U mnie naciśnięcie dolnego przycisku uruchamia tempomat tylko, jeżeli wcześniej była zapamiętana jakaś prędkość.
 4. Klosiu

  Montaż tempomatu

  Instrukcja instrukcją, ale wiadomo, że pewne funkcje działają lub nie w zależności od wersji pewnych modułów. Niech za przykład służy opcja automatycznego zamykania drzwi po przekroczeniu pewnej prędkości, albo warianty świateł do jazdy dziennej w uec. Możliwe, że tu też drobne różnice są w zależności od typu silnika, wersji sterownika silnika, wersji cim.
 5. Klosiu

  Montaż tempomatu

  To u mnie tak nie działa tempomat w signum. Mam 3 przyciski. Jeżeli tempomat nie był uruchomiony wcześniej, to dolny przycisk nie robi nic. Górny przycisk uruchamia tempomat i zapamiętuje prędkość przy której został włączony. Jeżeli teraz wyłączę tempomat pedałem hamulca bądź sprzęgła, to dolny przycisk uruchomi tempomat i przywraca wcześniej zapamiętaną prędkość. 3 guzik wyłącza tempomat i kasuje zapamiętaną prędkości. Wszystkie guziki się naciska krótko, nic nie trzeba trzymać.
 6. Klosiu

  Montaż tempomatu

  Jest takie coś w nowszych opelkach. Zafira C na przykład tak ma, że włączasz tempomat lub limiter prędkości, co jest sygnalizowane na desce, a potem dopiero ustawiasz konkretną prędkość i dopiero od tego momentu dane funkcja działa. Tam właśnie chyba zmienia się kolor kontrolki, albo w ogóle pojawia się dodatkowy komunikat na wyświetlaczu.
 7. Klosiu

  Montaż tempomatu

  Jak można w VC włączyć tempomat bez zapamiętywania prędkości?
 8. Klosiu

  Poradnik do OP-COM

  O zegarach, o wyłączeniu kontrolki IDS. Z modułu cdc nie da się z tego co mi wiadomo, wyprogramować samego ids. Można usunąć cały moduł, ale wtedy nie ma sporta. Czyli to częściowe wyprogramowanie ids z auta polega na wyłączeniu kontrolki w zegarach.
 9. Klosiu

  Poradnik do OP-COM

  Nie trzeba. Opcomem daje radę.
 10. Klosiu

  Montaż Parktronica [Signum]

  Klejem na gorąco kleiłem. Robiłem testy różnymi klejami na starym zderzaku i o dziwo klej ten trzymał najlepiej z testowanych. Mam tak poklejone wszystkie koszyki w przednim zderzaku od sierpnia 2017. Wytrzymało mrozy -25 i upały +40 w słońcu.
 11. Jak masz LPG, to trudniej się odpowietrza, szczególnie jak mieszalnik wysoko jest zamontowany.
 12. Ten termostat masz taki jak powinien być, czy dobierałeś z innego auta?
 13. Klosiu

  Montaż tempomatu

  Diodę da się dołożyć. Razem z opornikiem. Można próbować dobierać, ale można też kupić licznik z angola i przelutować. Prosta robota.
 14. @meekt jak świece wykręcisz, to sprawdź je wizualnie dokładnie. Czy elektrody są względem siebie prosto, czy przerwy są wszędzie jednakowe, bo nieraz jest tak, że wyjęta z pudełka świeca ma złą przerwę i najważniejsze, czy nie ma uszkodzeń. Może dokręciłeś za mocno? Zobacz szczególnie jak wyglądają izolatory wkoło elektrody i ceramika na górze świecy, czy pęknięć nie ma.
 15. A VC nie będzie nadsterowna, chyba nawet jakbyś do tyłu dał 314, a do przodu 278 .
×