Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

admd1

Forumowicz
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About admd1

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  łódzkie
 • Auto
  Vectra c GTS 2.0t

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Czy radio Philips CCR 2006 da się odblokować kodem czy trzeba to zrobić komputerem?
 2. Witam, czy to jest dźwięk dwumasy czy uszkodzonej skrzyni biegów ? Dźwięk słychać na luzie, przywciśniętym sprzęgle cisza.
 3. Nie odpisałem, że z takim przebiegiem auto było właśnie kupione w DE od firmy niemieckiej coś ala taxi z pełną dokumentacją i wszystkimi " papierami" z badań technicznych gdzie ostatnie było z przed dwóch miesięcy przed zakupem.
 4. Sprawdziłem tym dekoderem trzy auta marki Opel wszystkie w rodzinie i nic się nie zgadza . Najlepsza jest Zafira mojego wujka ostatnia wizyta w ASO Opel z przebiegiem ponad 310 000 km , a ten vin dekoder pokazuje przebieg 123 967 km.
 5. Turbo i przewody turbo suchutkie , poza tym są poniżej wycieku i w odstępie kilku cm od tego miejsca. Pompa vacum widać że była uszczelniania i wokół niej jest sucho. Wskazywało by to na uszczelkę pokrywy zaworów, wymieniałem ją 2 tygodnie wstecz bo myślałem że to jest przyczyną wycieku i nic to nie dało.
 6. Witam, w moim GTS z20net jest wyciek z tyłu silnika od strony grodzi. Cieknie od samej góry , nie mogę zlokalizować skąd. Zdjęcie zrobione z góry bo już tu widać zbierający się olej na wysokości pokrywy zaworów . Uszczelka pokrywy zaworów wymieniona , ale to nic nie pomogło.
 7. Witam, chciałbym założyć dolną osłonę silnika bo u mnie nie ma do vc 2.0 turbo hatchback 2004r. Czy one wszystkie są takie same i będzie pasowała od każdego rodzaju silnika?
 8. Po wymianie samych sprężyn przód i tył trzeba robić geometrię?
 9. właśnie nie mam żadnych danych tych amorów , chyba że wyjąć i zmierzyć długość amortyzatora. A możesz podać jakie powinny być sprężyny i amortyzatory -20 do mojej vectry gts hatchback 2.0t 2004r ,
 10. A może zmienić sprężyny na sportowe gts -20 i zostawić na tych amorach . Czy taka zamiana sprężyn może podnieść zawieszenie ?
 11. mam w vc gts obniżone zawieszenie , chcę wrócić do takiego jak powinno być, może koś podpowiedzieć co i jak powinno być
×
×
 • Create New...