Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

kizior11

Forumowicz
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kizior11

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  dolnośląskie
 • Auto
  Kadet GSI,Opel Omega ,VC 2008 COSMO 1.9 150 KM,

Recent Profile Visitors

249 profile views
 1. Cześć, u mnie od 70tys. jest ori FIAT pompa paraflu a pasek Mopar taki kupiłem i żadnych problemów.
 2. Cześć, a mnie dziś dopadł taki problem wycieraczki działają poprawnie dolne i górne położenie ale zatrzymują się w górnej części szyby. Czyżby mechanizm?
 3. Właśnie cena mnie zaintrygowała, ale mam pewne obawy trochę tanio ten zestaw(może jakiś leżak przerzucany z kąta w kąt) na tył brałem zestaw textara z motostcj... i chyba wezmę taki na przód.
 4. http://www.opel-sklep.com/pl_PL/p/Zestaw-oryginalny-tarcze-klocki-przod-Signum-Vectra-C-285-mm-1515014-OPEL-GM/702 Fajna cena i tak się zastanawiam ten czy komplet textara.
 5. Witam, a ja z innej beczki czy kto ktokolwiek uzupełniał czynnik takim czymś http://www.diagnostyka.classic.com.pl/product_info.php?cPath=14&products_id=280
 6. Sam lutowałem, ale lubię się z tym bawić no i zawód wyuczony elektryk samochodowy ale to już dawna przeszłość.
 7. Miałem tak samo ale płytka była sprawna, u mnie poszło ok.70% pinów w kostce(zgniłe) teraz mam instalację do płytki polutowaną. Muszę wymienić siłownik bo słabo ją podnosi a sama klapa działa mi tylko od tem.5st. w górę a w zimę nawet nie drgnie😀
 8. Ja jestem w sobotę po wymianie zacisku w kombi 40mm ale jak chciałem w Lubinie kupić to też mi mówiono że można taki 38mm. Jednak zdecydowałem się na taki jak ma być 40mm.
 9. Dzień dobry, mam to samo wszędzie regenerowane a nowe w 95% to 38mm.(kombiak tył lewy) chciałem kupić nowy tylko czy taki pasuje bez problemów. Jest tych firm dziwnych tylko ta jakość ?
 10. Ja wymieniałem na oryginalny ale dopiero siódmy pracował poprawnie.
 11. No ciekawe u mnie tarcza jest idealnie cała obtarta.Tarcze jeszcze originale a klocki to textar.
 12. Sprężyny zamontowane monroe sn3952 na tył, auto stoi ładnie . Praca sprężyn taka sama jak w oryginale
 13. W piątek przyszły mi sprężyny na tył monroe SN3952 na tył do kombi z XJ2 jak tylko trochę się ociepli to założę i wstawię fotkę jak wygląda tył nowy a przód na oryginale. Zrobiłem pomiary i mają dokładnie wymiary sachsa a wygląd KYB jak z fotki wyżej z postu Matoslaw.
 14. Ja miałem w sobotę tydzień temu kontrole przy wjeździe do Berlina a zapewne bo jak zawsze załączyło mi się wypalanie w mieście , kazali mi jechać za nimi na następny wjazd aż się wypali i dopiero mi sprawdzili spalanie ufff obyło się bez mandatu. Strach pomyśleć jak by nie był sprawny.
 15. Koledzy jaki siłownik kupić do klapy elektrycznej bo jest stu producentów. 2008r kombi.
×
×
 • Create New...