Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Jerrryy25

Forumowicz
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Neutral

About Jerrryy25

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  opel astra 1.4 8V

Recent Profile Visitors

571 profile views
 1. https://www.olx.pl/oferta/opel-vectra-c-2-0-dti-CID5-IDhEsLX.html#c241d6c200 mój sąsiad sprzedaje /pojeździ długo/ ;-)
 2. nie wyśmiewam, tylko powątpiewałem w te rewelacje. Marcinek180 ty jesteś ,zwykły nabijacz postów, więc zawsze wtrącisz coś niepotrzebnego, nieistotnego, a wiedze masz taką, jak świnka o gwiazdach
 3. przy 160km, spaliła by 25 litrów gazu, i by się rozsypała po 10 km ale przy 100, spaliłaby 10/11 litrów lpg /to i tak taniej ,by wyszło/ mowa tylko o paliwie. Bo komfort , przyspieszenie , et cetera, et cetera, są dopuszczające, w astrze/ Płynu chłodniczego, i oleju nie pali. Myślałem, że przy 160 więcej pali vectra.
 4. chyba, Ułańska Fantazja Cię poniosła, jak Kmicica na koniu, do panny Billebiczówny ;-)
 5. no i po walce.,według sędziów Mamed wygrał, ale zobaczcie sobie tę walkę, w powtórce, to 1 runda na Mameda, druga i trzecia, to tylko się przewracanie na plecy, i dyszenie , jakby 5 piw wypił. Moim zdaniem, sędziowie dali duuupppyyy , z tym werdyktem. Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale Karaoglu mówił, że złamał mu stopę, i rękę Mamed /założył ,dwie dźwignie w pierwszej rundzie/, ale w drugich dwóch kładł się na plecy, a w stójce dostawał ciosy. Publika go wygwizdała. Nawet Mamed oddał mu pas,ale ten nie chciał. Reasumując to jak ktoś wygrał 15 walk, to presja powoduje na sędziach że nawet jak odklepiesz, to i tak wygrasz./ teraz Mamed znika ,na 12 miesięcy, nie ma "głoda" na KSW musi odpocząć / A ja, znalazłem link, i przez wszystkie walki, ani razu nie zacięło. /normalnie Ameryka panie/ Dobranoc.
 6. reccse poszedł głos ;-)
 7. no tak, tylko że jak zrobi , uszczelkę pod głowicą, to za tydzień, może pęknąć wał, albo coś innego, i znowu dylemat, robić, czy sprzedać. Na Twoim miejscu,poszukał bym innego auta, tańszego np., astrę f, z 1.6, albo jakiegoś lanosa z 1.5 skoro, masz ograniczony budżet, przemęczył się jakiś czas, dozbierał kasy, i kupił coś młodszego. Ale decyzja, należy do Ciebie.
 8. nie kuuurwa, niech jeszcze da mu 5tysięcy zł, a on znowu włoży inny silnik, przejedzie kilometr, i znowu wybuchnie, i niech mechanik powie tak ma być, jeszcze 1500zł poproszę !!!
 9. moim zdaniem, niech mechanik odda te 3tysiące, ładnie przeprosi i tyle. a jak będzie szczekał ,jak podwórkowy kundel, to niech odda polowe kasy, a silnik ten co tam teraz jest, niech doprowadzi do użytku, i gwarancja na pół roku.
 10. to moim zdaniem, głupi pomysł kręcić rozrusznikiem, bez oleju w silniku.
 11. 6 litrów, ale jak mało jeździsz to nie kupuj diesla.
 12. według mnie, efekt będzie placebo, a jaki łańcuch kupiłeś ?
 13. zbyt uboga mieszanka, też może skończyć żywot silnika, więc lepiej to sprawdź, i wyreguluj.
×
×
 • Create New...