Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

angeLidka

Forumowicz
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About angeLidka

 • Rank
  Nowy
 • Birthday June 14

Informacja o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Skąd
  Chorzów
 • Zainteresowania
  Muzyka, prawo, śpiew, fitnes, książki, kulinaria, rysunek... :)

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  Vectra B

Recent Profile Visitors

5416 profile views
 1. dzięki wszystkim głosującym
 2. dzięki Diablo wielkie dzięki Zapraszam wszystkich do głosowania, liczy się każdy głos:) http://www.dziennikz...2,id,t,kid.html
 3. Witam kochani, proszę o głosy dla bratanicy od naszej koleżanki Klubowiczki, głosowanie trwa do 27 lutego 2014. Oddawać można głosy dziennie, tradycyjnie po 5 głosów. To nic nie kosztuje. Dziewczyna jest młoda, warto pomóc, niech ma http://www.dziennikzachodni.pl/plebiscyt/karta/162,sandra-kotow-zabrze,7112,id,t,kid.html Bardzo Wam dziękuje z góry za pomoc
 4. angeLidka

  Humor

  Strażnik do strażnika: - Ej! Dzisiaj w nocy uciekł Emil śliwa - Nareszcie, już miałem dość tych odgłosów piłowania! Na widok mężczyzny: - Maryla! Zobacz jakie ciacho! - Daj spokój, ma simlocka na palcu. - Eee tam. Simlocka da się ściągnąć... Spotykają się dwie przyjaciółki: - Wiesz, mój syn ma trzy miesiące i już siedzi! - Tak, a za co? - Jak się nazywa kot, który leci? - Kotlecik. W restauracji: - Kelner, ta zupa mi nie odpowiada. - A o co ją Pan zapytał? Kłócą się dwie kapusty: - Ty głąbie! - A chcesz z liścia? Siedzi 3 ziomków w barze jeden mówi: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem paczkę papierosów. Nie wiedziałem, że pali! Na to drugi: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem lampkę wina. Nie wiedziałem, że pije! Na to trzeci: - Moja córka ma 15 lat, a za jej łóżkiem znalazłem paczkę kondonów. Nie wiedziałem, że ma fiuta! Siedzą dwa gołębie na parapecie. Jeden grucha, a drugi jabłko.
 5. angeLidka

  Humor

  Spotykają się dwie blondynki i jedna mówi: - Ty, słuchaj wiesz że w tym roku Sylwester wypada w piątek? A na to druga: - Kurcze, żeby tylko nie trzynastego! - Pani syn ciągle ściąga na klasówkach! - Nic na to nie poradzę. Zdiagnozowano u niego zespół Torrenta. Dwie blondynki w sklepie rozglądają sią za ciuchami. Podchodzi ekspedientka: - W czym mogę pomóc? - Szukam ciekawej sukienki na lato. - Jakie ma pani wymiary? - 170 cm, 50 kg, 90/60/90... Na to koleżanka: - No co ty Gośka?! Nie jesteś na Gadu-Gadu! Badania wykazały, że nic tak nie wpływa pozytywnie na myślenie o sąsiadach, jak wykrycie zaraz po przeprowadzce niezabezpieczonej sieci Wi-Fi. W sądzie: - Po czym strona wnosi, że oskarżony się ukrywał? - Miał w GG zawsze czerwone słoneczko. Wyobraźcie sobie, jak ciężko będzie przyszłym pokoleniom! Zechcesz się gdziekolwiek zarejestrować, a tu wszystkie loginy zajęte!
 6. Do siego! Do siego! Więcej optymizmu na przyszły rok, samych uśmiechów, sukcesów zawodowych i miłosnych, wejścia w Nowy Rok tanecznym krokiem i zabawy do białego rana!
 7. Waszemu Oddziałowi i wszystkim życzę zdrówka, spełnienia marzeń sukcesów zawodowych, ciepłej atmosfery i udanego wskoku do Nowego Roku 2014 Wesołych Świąt !!!
 8. angeLidka

  Humor

  Czym dla nas jest Bóg? - pyta katechetka na lekcji. - Pasterzem - odpowiada Kasia. - A czym my jesteśmy dla Boga? W klasie cisza, nagle Jasiu mówi: - Stadem baranów!
 9. angeLidka

  Humor

  W tramwaju kontrol podchodzi do grupy szalikowców i mówi: - Poproszę bilety do kontroli. - Zjeżdżaj stąd! - reagują szalikowcy. Kanar daje sobie spokój, podchodzi do staruszka i prosi o bilet. Na to staruszek: - Nie słyszał pan co koledzy powiedzieli? Kobieta mówi do męża: - Już trzy miesiące zastanawiasz się jaki kupić samochód, a mnie zaproponowałeś małżeństwo już w trzecim dniu znajomości! - Ależ kochanie. Kupno samochodu to poważna sprawa.
 10. angeLidka

  Humor

  Policjant zatrzymuje samochód: - Przepraszam, ale pani przekroczyła 60-tkę. - A mój mąż mówił mi że ten kapelusz mnie postarza. Blondynka jedzie samochodem. Nagle uderza w mur. Po chwili przyjeżdża policja i pyta się blondynki: - Dlaczego pani uderzyła w mur, mimo że nie jechała pani bardzo szybko? - To nie moja wina! Przecież trąbiłam a on nie zareagował...
 11. angeLidka

  Humor

  Policja zatrzymuje pijanego kierowcę: - Jak pan mógł w takim stanie wsiąść do samochodu? - koledzy pomogli...
 12. angeLidka

  Humor

  - Baco czy można gdzieś tu kupić części zamienne do samochodu? - Zaraz za wioską jest ostry zakręt, nad urwiskiem, a części leżą na dole. Jedzie facet BMW i złapał gumę. Zatrzymał się na poboczu i zmienia koło. Podjeżdża mercedes, wysiada gościu i się pyta - Co pan robi? - Odkręcam koło - odpowiada facet. Ten z mercedesa bierze kamień wali w szybę i mówi: - To ja wezmę radio. Policjant zatrzymuje pijanego mężczyznę: - Dmuchnij pan! - A gdzie boli?
×
×
 • Create New...