Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

facet_

Forumowicz
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About facet_

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  signum
 1. Jest taki sam jak pod win 7, 8, 8.1 jaki i pod 10
 2. Kolego, podepnij opcom i jeździj z nim i z laptopem jak się pokaże auto z kluczykiem czy jak zacznie posszarpywac to odśwież odczytywanie błędów bez gaszenia silnika, u mnie też po zgasseniu nie było błędów a itp z kluczykiem zapalalo się na chwilę i gaslo.
 3. Od Fiata czy Alfy tez pasują, 40-50 zł za używana wiązkę (4 szt)
 4. Poruszaj kostkią na zapalonym, wyciągnij włóż w trakcie, silnikiem telepie?
 5. Srawdzajcie też jeśli kostki są wymienione cz nie rozlutował się wam lut łączący stary kabel z nowym idącym do wtyczki.
 6. Jak złapie to i tak zniknie, robiłem tak wiele razy.
 7. Ja tez si꠰odziele wraeniami po wymianie kolektora na ten z Alfy bez klap. Auto odzyskalo moc i z dou i wyej. Przyspiesza bez wyranego m꣺enia siꮠAle prkolektora wymieniem intercooler wiece, poczyscilem egr, przestao smierdziec spalinami.
 8. (...)Ważna uwaga: Elektr. moduły napędowe są w stanie się „uczyć”: Po uruchomieniu zapłonu kilka razy, moduły te są nieodwracalnie ustawiane odpowiednio do kolektora, do którego zostały dopasowane. Dlatego przy wymianie kolektora wlotowego trzeba również wymienić elektryczny moduł napędowy. Starego modułu napędowego nie można już używać. wyczytałem taką ciekawostkę stąd: http://www.systemywtryskowe.pl/pliki/File/SYSTEMY_WTRYSKOWE/Pierburg%20IT-%20kolektor%20dolotowy%20powietrza%20silniki%20Opel%20-%20przyczyny%20usterek.pdf
 9. Pamiętajmy, że jeśli ktoś chce jak fabryka kazała wymieniać nowy pierburg z klapami to musi koniecznie wymienić sterownik klap bo on przy pierwszym użyciu ustawia się do nowych klap i juz się nie da go nauczyć ponownie. Tak wyczytałem w pdfie pierburga dotyczącym wymiany kolektora. Ja natomiast kupiłem używke z jakiejś Alfy za 300 zł bez klap.
 10. Pami괡j e w wiꫳzoci przypadkp u mnie) wypala siꦣ43056;poczenie przewodu z blaszkami stykowymi wewntrz wtyczki a tam z czyszczeniem nie podejdziesz. Moe wyczyciles styki ale poruszales wtyczk i zerwae poczenie.
 11. Nic takiego u mnie nie miało miejsca, tylko autko z kluczem zapalalo się nieregularnie, a czasem check engine
 12. A dobrze rozgrzany i powylaczane wszystkie możliwe odbiorniki energi łącznie z klimą? W dobrym stanie arku?
×
×
 • Create New...