Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Ireneusz3901

Forumowicz
 • Content Count

  1006
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

30 Best

About Ireneusz3901

 • Rank
  Specjalista początkujacy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  opolskie
 • Auto
  VB 2.2 DTI Irmscher - VC 2.2 DTI - VC 1.9 DTH x 3

Recent Profile Visitors

1735 profile views
 1. Ja tez mam soft 10.10 ale radio z polowy 2006 i ni w ząb DL nie bierze jak i wszystkie mi inne znane. Ty masz wersje 2008. do nich chyba byl jeszcze jeden soft 12.2007. Ale poco mieszać. Masz jeszcze cos zmajstrowane z softami? Co wgrywałeś? Na pewno nie jest tak, ze działa 10-15 min a pożnie sie wyłącza? No tylko prawdę napisz, bo latem będę nad morzem to i tak podjadę ten dziw obejrzeć, bo to atrakcja urlopu będzie największa! 😁😁😁
 2. Szulcu dałbyś scrina z danych Radia, bo taki dziw co DL bierze i działa z taka płytą dłużej niż kilka min. byłby ewenementem. Dla potomnych zostanie.
 3. No to trochę histori. Radia Siemens DVD90 maja najnowszy Firmware do nich przeznaczony 04/2007. Model Radia 2008 Delfi ma Firmware najnowszy 10/2007 i były montowane w autach gdzieś od polowy 2007 abo nawet później. Było wiele przypadków gdzie ludzie wgrywali 10/2007 do DVD90 i je uwalali. Choć czasami sie jednak niektórym udawało. Wiec nie zawsze należy wgrywać najnowsze oprogramowanie. Radia 2008 z 10/2007 są o tyle nienormalne, bo jest ich mało. Pochwal sie jakie masz Radio i Firmawre to może to cos wyjaśni.
 4. No widzisz, czyli jednak umiesz zrobić porządnie. Ale szkoda, ze tylko Volvo.
 5. Jeśli ktoś pojawia sie tylko z okazji map an forum to albo upycha transfer albo to ktoś tutejszy tylko woli sie nie ujawniać z wiadomych powodów. Tylko czego wciskają niesprawdzone mapy? Dla mnie to chlam taka robota. Ja w każdym razie już mam 2019 i to sprawdzone nie tylko pod katem aktualizacji ale i bezproblemowego działania. No i wchodzi na zwykły DVD. Także jeśli ktoś potrzebuje to piszcie na PW.
 6. Tak, bo to to samo Radio. Ale nie o to chodzi, tylko jeśli ktoś daje material na forum VC a później mówi, ze w BMW działa a czy w Oplu to nie wie, to jest to niepoważne. Dotyczy JaGrab3. Tych trzech innych kolegów to jakieś dziwne wpisy. Spójrz na ich posty. Moje nie działa. Radio z 2006.
 7. A może to boty? Ale raczej chłoptaś łasi sie na transfer i tylko dobrze sie maskuje. JaGrab3 na pewno nie jest botem. On tylko naciągnął mnie na transfer ale niech będzie, ze przez niewiedze. W każdym razie nic z udostępnionych plików nie działa.
 8. Może by jaki Admin sprawdził czy sccout, nakajima, marcinsu i JaGrab3 czasem nie są jedna osobą, bo sieja zamęt, naciągają no i posiadanie wielu kont zabronione jest. siadanie wielu
 9. Przestań chłoptasiu ludzi na transfer naciągać!
 10. To ja powiem tak, pochwal się jak to z ultraiso nagrales, bo u mnie nii w zab tych danych nie bierze?
 11. Nie będzie dobre bo nie działa. Na razie ściąganie od obu kolegów odradzam, bo to bezużyteczne jest. Chyba będę cos miał dzisiaj działającego a i oczywiście sprawdzę najpierw zanim będę ludziom linki słał do ściągania.
 12. A jak je usunąć? Jeśli nagram to zaraz przetestuje czy jest cos nowego.
 13. No nie. Niestety. Dlatego na forach są wersje okrojone z Poip. Po co to ściągnąłem od Ciebie.
×
×
 • Create New...