Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

cezcezary

Forumowicz
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About cezcezary

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  lubelskie
 • Auto
  vectra b
 1. Bardzo możliwe, uzupełniam jeszcze swój wcześniejszy post bo znalazłem opis pinów kostki ISO radia na forum głównym i jest inny rozkład niż u mnie tam jest 2 pin zasilanie po stacyjce a 8 zasilanie stałe także najlepiej popatrz sobie na rozpiskę na radiu i tam będzie wszystko wiadome, ja mam rado CCR600 ze zmieniarką więc może być to powód innego rozmieszczenia pinów. Co do odblokowania radia to oczywiście pozbawiasz się tzw. blokady antykradzieżowej ale zawsze w ten sam sposób możesz ją przywrócić no i wyłaczanie radia masz tylko z wyłacznika radia natomiast nie masz logiki zapłonu czyli wyłaczania po wyciągnięciu kluczyka (jak nie masz zasilania po stacyjce).
 2. Dzięki za odpowiedź widać problem tkwi w kostce skoro powinno być tam napięcie, rozkręce kostkę jeszcze raz jutro i będę coś wiedział więcej ,możliwe że źle ją założyłem choć wielkiej trudności tam nie ma i pasuje tylko w jeden sposób może jakieś styki zaśniedziały na tym plastiku z pinami co się w kostkę wsadza, no nic sprawdzę jak jutro się do tego dobiorę.
 3. Mam ten sam problem po części go rozwiązałem ale nie do końca. U mnie brakuje zasilania po stacyjce sprawdź czy też masz zasilanie +12V jest to trzeci przewód "czerwony" w kostce radia, na krótko go zwarłem z pierwszym przewodem czyli zasilaniem stałym bodejrze "brązowy" przewód i radio dało się odblokować. Wciskasz teraz przyciski 1i 3 i równocześnie przycisk zasilania wpisujesz kolejny raz kod i radio odblokowane wyjmujesz zworę . Teraz problem którego nie udało mi się rozwiązać czyli jak przywrócić zasilanie po stacyjce doszedłem po schematach że kabel idzie do bezpiecznika nr 21 dalej do zacisku "W" stacyjki zmierzyłem omomierzem od radia do zacisku W stacyjki czy jest przejście i jest ok, zatem przewód dobry, natomiast brak jest napięcia w stacyjce na zacisku W nie wiem czy powinno tam być bo ze schematu kostki stacyjki wynika że to przewód do centralnego zamka i alarmu i do radia. Może ktoś pomóc jak to jest z napięciami w stacyjce? a ha i wymieniłem kostkę stacyjki na nową i jest tak samo więc to nie kostka.
×
×
 • Create New...