Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

peja71

Forumowicz
 • Content Count

  212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by peja71

 1. Powinien się załączyć ale sprawdź czy włącza się sprężarka klimy.
 2. Ten typ alarmu QX był dedykowany do Opla. Zakładany w ASO. Jest do niego przypisany kod, który naciska się tym guzikiem w skrzynce bezpieczników, można go dezaktywować lub aktywować.
 3. Komputer w przedlifcie nie ma nic wspólnego z radiem. Jedynie jak masz radio nieoryginalne to nie będzie pokazywać nazwy stacji. Jak masz wyświetlacz GID to wszystkie czynności wykonujesz z manetki.
 4. Mój też oryginalny wytrzymał 1.5 roku wymieniłem tulejki w lewym i prawym i już są 2 lata, koszt nieporównywalny.
 5. Lałem ten płyn STP systematycznie co pół roku i nigdy nie było problemu.
 6. Prawdopodobnie jest to któryś z silniczków od klap nawiewu. Zdejmij schowek od strony pasażera i tam powinieneś zlokalizować który to. Najczęściej psuje się ten o obiegu wewnętrznego.
 7. Witam. Mam taki problem mam radio nie fabryczne kenwood sterowanie za pomocą interfejsy connects2, wszystko było ok jakieś 5 lat. Teraz przestało działać sterowanie, ale jak rozepnę wtyczkę o interfejsu i z powrotem zapne to sterowanie działa jakieś 3 tygodnie i znowu przestaje działać jak z powrotem zrobię tą operacje z wtyczką to znowu działa. Jak sprawdzić co jest zepsute czy radio czy interfejs. Pozdrawiam.
 8. Kupujesz sprawny licznik jak masz przedlift to do przedlifta jjak masz skrzynie manual to manual przelutuj pamięć z swojego i po problemie. To jest moim zdaniem najprostszy sposób.
 9. Musisz sprawdzić regulator napięcia jeśli go wymieniali przy regeneracji alternatora i wsadzili jakiś zamiennik to tu może tkwić problem.
 10. Tylko jak to wytłumaczyć że zaraz po zakupie auta kupiłem nowy ogranicznik w ASO i wytrzymał 2 lata, a wymieniłem tulejki w 2 ogranicznikach i jeżdżę już 6 lat, oczywiście koszt nie porównywalny.
 11. Tak. Trzeba odkręcić(popuścić) dwie śrubki i wtedy można regulować ten rygiel. Można też troszkę wyregulować na odbojnilach klapy.
 12. Spróbuj może na początku o regulacji rygla zamka, jest tam pewien zakres regulacji.
 13. Tak. Wymień oringi koszt 1 zł. i po problemie. Robota na 5 minut.
 14. Normalny objaw utlenia się aluminium słaby styl i się grzeje.
 15. A założyłeś sprężynę ?
 16. Czujnik jest w lusterku wewnątrz od strony kabiny i jak włączysz oświetlenie wnętrza kabiny to się ściemni.
 17. Są różne szkoły na ten temat , kolega miał identyczną przypadłośc , pojechaliśmy po silnik był rozebrany w celu weryfikacji poszczególnych części jest bardzo zadowolony z zakupu. Jeździ już 2 lata zrobił 40 tyś. km wszystko ok.
 18. Jeśli pociągniesz zasilanie z gniazda zapalniczki to po zgaszeniu auta zaraz wyłączy się radio.A jeśli chcesz słuchać radia na postoju to musisz mieć włączony zapłon , pozycja 2 stacyjki. Oryginalne radio włącza się na pozycji 1 stacyjki i gra do póki kluczyk jest w stacyjce, nawet na pozycji 0.
 19. Uporał się ktoś z tym plusem w pozycji I stacyjki
 20. Nie chodzi tu o wymianę kolektora tylko jak wiercił w aluminiowym kolektorze bo taki ma Z18XE to opiłki dostały się do silnika .
 21. Spotkałem się z paroma przypadkami że po założeniu instalacji LPG bez zdejmowania kolektora sącego przy montażu silnik zaczoł brać olej w nadmiernych ilościach.
×
×
 • Create New...
UP