Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

serpiotr

Forumowicz
 • Content Count

  162
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

serpiotr last won the day on June 10 2012

serpiotr had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutral

About serpiotr

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Legionowo

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra B '96 CDX X20XEV, Vectra C '03 GTS Z22SE

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam wtyczkę przednich czujników, ale mam z niej podłączone tylko 2 CANy o 2 głośnikowe do REC. Nie pociągnąłem tylko do przodu 6 przewodów pod czujniki przednie.
 2. To gdzie mam wpisać plus i masę? W które piny? Nie mogłem tego znaleźć. Na pierwszej stronie coś było ale zdjęcia wygasły. Na ten moment nie mam czujników z przodu i też nie dorabiałem wiązki na przód. Jak uruchomie tył to będę myślał .
 3. cześć, Dołożyłem w VC czujniki oryginalne czujniki parkowania z tyłu. Wymieniłem wiązkę tyłu pod czujniki, dołożyłem czujniki, moduł zaprogramowałem pod 015, połączyłem CANy i podpiąłem pod REC dołożyłem dwa przewody głośniki i przycisk. Nie chce mi to zadziałać. Przy wrzuceniu wstecznego słyszę pik z CIMa, ale nic po za tym. Nie mam już pomysłów. nie dokładałem ani napięcia ani masy do modułu bo chyba nie trzeba. Błędy jakie mam w module: Łączna ilość kodów: 11 B1350 - Napięcie zasilania czujników parkowania Napięcie za niskie (02) - Obecny B1000 - Napięcie zasilania głośnika Napięcie za niskie (02) - Obecny B0961 - Obwód tylnego prawego zewnętrznego czujnika parkowania Otwarty lub napięcie za niskie (06) - Obecny B0960 - Obwód tylnego prawego środkowego czujnika parkowania Otwarty lub napięcie za niskie (06) - Obecny B0959 - Obwód tylnego lewego środkowego czujnika parkowania Otwarty lub napięcie za niskie (06) - Obecny B0958 - Obwód tylnego lewego zewnętrznego czujnika parkowania Otwarty lub napięcie za niskie (06) - Obecny B0961 - Obwód tylnego prawego zewnętrznego czujnika parkowania Wadliwe działanie (01) - Obecny B0960 - Obwód tylnego prawego środkowego czujnika parkowania Wadliwe działanie (01) - Obecny B0959 - Obwód tylnego lewego środkowego czujnika parkowania Wadliwe działanie (01) - Obecny B0958 - Obwód tylnego lewego zewnętrznego czujnika parkowania Wadliwe działanie (01) - Obecny B0952 - Obwód głośnika Otwarty lub napięcie za niskie (06) - Obecny
 4. Mam VC z silnikiem Z22SE oraz skrzynią F23SR z roku 2003r. Pada mi już dwumasa. Chcę wymienić koło zamachowe na sztywne oraz sprzęgło np. z VB albo Astry gdzie z tym samym silnikiem oraz skrzynią F23 nie było dwumasy. Czy taka podmiana będzie działać czy różni się czymś jeszcze? Robił ktoś już taką operację ?
 5. mam pin i auta i nowego wyświetlacza.
 6. Cid kolorowy przedliftowy. Możliwe że jest nie wylogowany. Mam do dyspozycji vauxcom'a oraz programator. Dam radę jakoś to uruchomić na aucie?
 7. Mam w Vectrze C z radiem CCRT2008 oraz wyświetlacz GID. Chciałbym wymienić wyświetlacz na CID. kupiłem wyświetlacz kolorowy mam do niego PIN. ktoś mi może podpowie jak zalogować wyświetlacz do auta. Gdy podłączam wyświetlacz to działa przez 15s a następnie pojawia się napis "display Sade". Na YouTube widziałem że takie połączenie radia i wyświetlacza dziala.
 8. Potrzebuję opis kostek w aucie Vectra C HB. Chodzi i mi o złącze X1, XR1, XR2, XR4. Widziałem w tym wątku że ktoś podawał linki, ale już nie działają.
 9. Jak wchodzę w OPCOMa to widzę ten model do wyboru i myślałem że dam rade się wejść do radia CCRT2008
 10. Witam. W VC 2003 mam radio CCRT 2008. Jak próbuję wejść przez OPCOMa w radio to nie łączy się. Wcześniej w aucie było radio CDR 2005. Czy brakuje mi jakiegoś pina odpowiedzialnego za komunikację ?
 11. Jaki rozmiar nasadki jest potrzebny do odkręcenia sanek?
 12. poradziłem sobie sam jak by ktoś szukał to PP - 7 i 8 pin LP - 19 i 20 pin
 13. Widzę że w temacie są dwie informacje na temat który pin w kostce pompy ABS to kolo lewe bądź prawe przednie. Czy może ktoś jednoznacznie potwierdzić który opis jest poprawny?
 14. DZIAŁA !!! Dzięki Panowie za pomoc stachu22 tomascor matro1234
×
×
 • Create New...