Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

powsianka

Forumowicz
 • Content Count

  148
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

powsianka last won the day on July 14

powsianka had the most liked content!

Community Reputation

72 Excellent

About powsianka

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Kraków

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Auto
  Zafira z19dt

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ciekawe co tam za styki dochodzą do stacyjki, które ECU odczytało, za nieprawidłowe ciśnienie oleju?
 2. Rocznik 2006, z19dt 8V, przebieg 173kkm. Pali się kontrolka ciśnienia oleju przez około minutę po odpalaniu. Co to może być? Proszę o sugestie.
 3. Wziąłem swoją furę na testy na rolkach. Ale wstyd dla Hondy. Dacia wyszła z przednich rolek bez zająknięcia.
 4. Jak może być błędna? Dziadowskie ledy czy nawet wypasione CREE mają światło rozproszone, nie widać gdzie się kończą i tu jest duże ryzyko rażenia, nawet nie widać jak obniżyć światła. Tu masz wyraźną linię, lepszą jak na zwykłej żarówce, więc wyraźnie widzisz gdzie się strumień kończy i możesz ewentulanie obniżyć.
 5. Robiłem kiedyś filmik o moich LEDach na diodach Philipsa, i polała się fala hejtu jak to oślepiam innych. Obiecałem, że zrobię filmik. Proszę:
 6. Mija pół roku, wady i zalety androida z Chin https://www.youtube.com/watch?v=ZaI3obSJtsw
 7. Czy należy Ci się auto zastępcze jeśli auto jest na gwarancji i z pełnym pakietem AC? Przypadek mojego kolegi i postawa GM Polska. Auto, Zafira C 1.4 turbo, nówka sztuka, niecałe 4 miesiące w posiadaniu. Pewnego dnia pedał sprzęgła wpadł w podłogę na terenie miasta Krakowa. Kolega dzwoni do salonu co ma robić, że MUSI mieć auto zastępcze. Pan go informuje, że należy mu się auto zastępcze albo od ubezpieczyciela albo od GM Polska, żeby sobie wybrał, ale raczej proponuje ubezpieczyciela. Więc kolega wykręca numer do ubezpieczyciela i pan mówi, że jak najbardziej, że Assistance weźmie auto na lawecie do wybranego dealera Opla. Kolega więc szybko dzwoni do dwóch dealerów, który to zrobi szybciej. Jeden salon mówi, że mogą się zająć sprawą dopiero za 3 tygodnie a drugi, że za tydzień. Więc lawet odwozi auto do dealera, jakieś 8 km od miejsca zdarzenia. Dzwoni z powrotem do ubezpieczyciela i prosi o auto zastępcze. Miły pan się pyta gdzie jest auto, sprawdza dystans w regulaminie i mówi uprzejmym głosem, że auto się nie należy , bo jest poniżej 20km od zdarzenia. Kolega gotuje i prosi a auto zastępcze w salonie. Oni mówią, że sprawy gwarancyjne załatwia tylko GM Polska. Kolega dzwoni znów do GM Polska i uprzejmy pan mówi, że auto zastępcze się nie należy bo auto jest już u dealera GM. Gdyby go ściągali z ulicy to by się należało. Auta nie dostał. Dealer który obiecał że zrobi za tydzień, nie wyrobił się. Naprawa wysprzęglika trwała łącznie 3 tygodnie i kolega 3 tygodnie drałował do pracy na rowerze. Czy to nie są jaja? Kupujesz auto za 100tys zł……i mają Cie w du….ie.
 8. Kuna złapana, koniec zagrożenia dla domu i samochodu
 9. tak, ale trzeba skrobać, a skrobanie ewidentnie niszczy welur. Zwykły materiał można pewnie skrobać.
 10. Dzięki za pomysły, pozbierałem doświadczenia ludzi i zrobiłem test 3 metod usuwania gumy
 11. Macie jakieś doświadczenie? Mrozić czy jak ludzie mówią WD40?
 12. Necik ostatnio mi spowolnił, więc zakupiłem nowy router pod agregację pasm LTE. Polecam taki zabieg, jeśli ktoś ma internet domowy przez LTE a ma zwykły router.
 13. Warto zaopatrzyć się w generator ozony i robić 2 razy w roku ozonowanie tak jak należy. Sprzęt się szybko zwróci, zwłaszcza jak kupimy na spółkę w rodzinie
 14. Jak sprawdzić z którym BTS (nadajnikiem) łączy się telefon/router? Jak sprawdzić na jakiej częstotliwości śmiga lub nie mój internet? Czy można agregować pasma? Przygotowałem poradnik
×
×
 • Create New...