Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

shaqal

Forumowicz
 • Posts

  3650
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by shaqal

 1. W Gdańsku można do mnie podjechać wykasowac crash data.
 2. Jeśli ktoś w pomorskim ma problem z wylogowaniem lub zalogowaniem elementu to można podjechać do mnie w gdańsku, moge też wylogować dany element wysyłkowo.
 3. Też moge ogarnąć, ale jestem w Gdańska więc masz kawałek.
 4. Mam dekoder w pełnej wersji, jeśli ktoś ma odczyt lub potrzebuje poznać car pass to moge odczytć przez obd.
 5. W Gdańsku można do mnie podjechać na odczyt kodu car pass przez obd2. tel. 692 226 016 lub desauto@onet.pl
 6. shaqal

  Car Pass

  Gdańsk / okazjonalnie Grudziądz - mogę odczytać car pass przez obd , oryginalny OP-COM oraz cała masa innego sprzętu do różnych aut. tel. 692 226 016 lub desauto@onet.pl
 7. Mam juz mapy 2017 do dvd90, pokrycie dalej rok w tył.
 8. Moge wyciągnąć pin także ze wsadu, jeśli ktos ma odczytane z danej części lub chce wysłać częśc do odczytania kodu. Odczyt car pass po kablu dalej aktualny w Gdańsku.
 9. Ja u siebie miałem całą instalacje dla tyłu, zmieniłem fotele, dołożyłem dwa przekaźniki i bezpieczniki, kodowanie i wszystko działa.
 10. Jesli biturbo to powinno mieć 313KM, dobry silnik, ale przez długą skrzynie dopiero przy wyższych prędkościach czuć więcej mocy niż w wersji 240KM, do setki praktycznie to samo.
 11. Nie miałem jeszcze ani jednego klienta, który wymieniał silnik w wersji 130KM, klientów z wersją 160KM, którzy wymieniali słupek silnika wielu. Przypadki różne, pęknięty wał, przytarty wał, klapki kolektora wpadły do środka itp.
 12. Błędy nie wskazują na problemy z cimem.
 13. Ile pinów ma lewe lusterko elektrycznie składane bez pamięci? Miałem 5pinów, wymieniłem na 8 pinów, ale po rozebraniu lusterka widac, że jest to manualna wersja. 8 pinów to manualne składanie pod pamięć foteli?
 14. Specjalnym programem, wartym tyle co używana insignia
 15. Moge odczytać car pass po złączu, jeśli ktos potrzebuje to zapraszam do Gdańska. Mozna też wysłac ekran i odczytam programatorem.
 16. W sobotę montowałem do Signum fotele multicontour, podłączyłem elektrykę przednich foteli, ale na razie bez pamięci, cała regulacja fotela działa oprócz lędźwi, czy działa ona dopiero po podpięciu pamięci fotela czy powinna działać razem z regulacją fotela?
 17. Jeśli ktos szuka to mam na sprzedaż dwa tłumiki w stanie bardzo dobrym do VC seda/gts, chromowane końcówki na dwie strony, demontaż z liftowego GTS 2.0T po 20 19 tysiącach km.
 18. W sobotę montowałem do Signum fotele multicontour, podłączyłem elektrykę przednich foteli, ale na razie bez pamięci, cała regulacja fotela działa oprócz lędźwi, czy działa ona dopiero po podpięciu pamięci fotela czy powinna działać razem z regulacją fotela?
 19. Jest jakaś różnica w modach przedliftowego 2.0t od silnika z 2006 roku? Ktoś tu wspominał o innej kompresji.
 20. Seryjnego 2.0T nie ma sensu nawet mierzyć po pamięci w telefonie zabraknie na tak długi film, dlatego pytam czy ktoś może mierzył osiągi po modach?
 21. Sprawdzał ktoś osiągi 2.0T po modach? Seria jedzie słabo, ponad 9 sekund do setki. Jestem ciekawy czy przy 220/230KM osiągi są dużo lepsze czy trzeba walczyć od 250-300KM żeby auto dobrze jechało. Ostatnio widziałem nagranie gdzie 2.0T od 80 do 180km/h przyspiesza w 6-8 sekund, ale tam moc wynosiła 330KM.
 22. Wstaw jakis wykres tych 270KM i 550Nm
 23. Karty są opanowane, w razie zainteresowania zapraszam na PW. W przypadku navi600 i navi900 działa ta sama karta z całą europą, nie trzeba wymieniać nawigacji z 600 na 900 żeby mieć wszystko na jednej karcie.
 24. Jeśli ktoś potrzebuje mapy dla navi600 i navi900 to też aktualizuje takie mapy.
×
×
 • Create New...
UP