Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

remlen

Forumowicz
 • Content Count

  190
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

remlen last won the day on February 25 2012

remlen had the most liked content!

Community Reputation

12 Neutral

About remlen

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  PO

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  VB 1.6 16V Caravan 1999 FL

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. przecież to jest parking podziemny lub w galerii, gdzie tam lód?nieważne... Dogadaj się z właścicielem budynku i sam napraw tą ścianę-to nic trudnego. Dwa worki zaprawy murarskiej+gruz, który tam leży, farba i gotowe.
 2. Już to pisałem ale... Na szybko to zrób tak: Wbij 3 bieg, poluźnij śrubę na klucz 13 (tą co trzyma pręt wychodzący z kabiny), puknij lekko (bo będzie potem krzywo stać) w prawo drążek zmiany biegów i skręć. Jeżeli pomoże to możesz się pokusić o wymianę kostki wybieraka + sworznie i zlikwidowanie luzu na kulce od drążka biegów, a potem ponowna regulacja. Ja tak zrobiłem i nic nie wymieniałem.
 3. Zobacz od strony schowka pasażera. Jak dobrze popatrzysz to zobaczysz mieszalnik powietrza z łapką od klapki (to od niej pewnie się wypieła linka)
 4. POLMOSTRÓW ma już przyspawane końcówki z INOXa więc wygląda naprawdę fajnie. Też za cały zestaw montażowy płaciłem 200 zł.
 5. Wsadź zwykły POLMOSTRÓW od 2,5 L. Ma dwie końcówki fi 50-60 (chyba coś koło tego-mogę zmierzyć). Sam taki zamontowałem P&P i wygląda ładnie.
 6. Ja wymieniałem wraz z obudową właśnie Wahlera (dawno to było) i nie pamiętam żeby tam była dziurka?szczelinka?. Wydaję mi się, że był całkowicie zamknięty i szczelny. Wąż idący od termostatu do chłodnicy robi się gwałtownie gorący, a jak masz szczelinę to będzie się ogrzewał stopniowo cały czas.
 7. Na moje oko to powinien być szczelny. Dużo razy pisano o tym, że najlepiej kupić z obudową i nie ma problemu. Idź go oddaj i powiedz, że chcesz z obudową i po kłopocie.
 8. Do x16xel kup cały termostat. najlepiej Wahler'a.
 9. nie, nie można zamiast f17 założyć od daewoo. Jak f18 to tak
 10. Ciekawe jak jesteś w stanie dojść do takich wniosków patrząc w lusterko wsteczne???? ? Przecież jak latem w upale masz ponad 3 atm. i wjedziesz w dziure to oponę może szlag trafić...
 11. Dokładnie, teraz też walczę bo wymieniłem chłodnicę (przeciekała) i wstawiłem nowe termowłączniki wentylatora. Kupiłem siakieś takie. Efekt był taki, że wentyle załączały się przy 98 deg. (OK), ale zbijały temp. do 87 deg i się nie wyłączały (chodziły w pętli do momentu wyłączenia silnika-po tym chodziły kilkanaście sekund i się wyłączały). Teraz kupiłem włącznik EPS i zobaczymy jak będzie.
 12. Dziwne, bo ja czyszczę klimę tylko przez rurkę od skroplin i mi nie śmierdzi, a waliło skarpetami maczanymi w occie . Kupuję puszkę Klima Doktor firmy K2 i zimą, a potem latem psikam i jest OK. Dla mnie szkoda zachodu z tym całym rozbieraniem i czyszczeniem chemicznym.
 13. Masz zasyfioną przepustnicę. Odma chyba działa skoro przepustnica jest zasyfiona. Jakiej porady oczekujesz? Odkręć, wyczyść, skręć i gotowe. Porady o czyszczeniu przepustnicy są na głównej stronie. To nic skomplikowanego.
 14. A ja się zastanawiam nad POLMOstrów, ale chcę kupić od 2,5 L (dwururka na wylocie) do 1.6L. Wizualnie ta sama pucha, ale czy będzie to jeździło poprawnie? Czy od 2,5 L jest o większej przepustowości niż 1,6L? Może bebechy są te same a wylot tylko inny? Może ktoś mi to potwierdzić? Dwururka fajnie wygląda w kombiaku....
 15. Powinieneś mieć O-139 (Z=25) bo O-136 ma Z=23.
×
×
 • Create New...