Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

czerygdz

Forumowicz
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About czerygdz

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe pola

 • Województwo
  kujawsko-pomorskie
 • Auto
  vectra b 1,6 16v

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Wchodząc w opcje komputera masz dostępne informacje na temat zasięgu, chwilowego spalania, średniego spalania itd i tam wybierasz która z informacji ma być wyświetlana na ekranie głównym poprzez kliknięcie danej opcji gdy jest podświetlona.
 2. Właśnie w tym problem, że to z tego co wyczytałem w przed liftach taka forma programowania tej opcji nie działa. Sprawdzałem już prędzej ale dla spokoju sprawdziłem po Twoim poście i jedyny efekt jest taki, że w trakcie ,,programowania" otwierają się wszystkie szyby, ,,piknięcia" nie ma i centralny otwiera się tak jak wcześniej. Da radę to przeprogramować op-comem? Wiecie jak?
 3. Xpirat mógłbyś udostępnić 3 wersję swojego poradnika? Zależy mi akurat na wersji 3. Pozdrawiam
 4. Panowie mam kolejne pytanie, Skoro posiadam już dostęp do OP-Coma chciałbym go wykorzystać. Mam wersję przeliftową i gdy otwieram auto najpierw otwierają mi się drzwi kierowcy i dopiero za drugim przyciśnięciem guzika na pilocie otwierają się pozostałe. Jak zdążyłem się już zorientować i samemu przetestować, nie działają żadne triki by samemu to zmienić, Istnieje możliwość zmiany tej opcji za pomocą Op-Coma tak by za pierwszym kliknięciem otwierały się wszystkie drzwi?
 5. Panowie mam kolejne pytanie, Skoro posiadam już dostęp do OP-Coma chciałbym go wykorzystać. Mam wersję przeliftową i gdy otwieram auto najpierw otwierają mi się drzwi kierowcy i dopiero za drugim przyciśnięciem guzika na pilocie otwierają się pozostałe. Jak zdążyłem się już zorientować i samemu przetestować, nie działają żadne triki by samemu to zmienić, Istnieje możliwość zmiany tej opcji za pomocą Op-Coma tak by za pierwszym kliknięciem otwierały się wszystkie drzwi?
 6. Ok w takim razie dzięki za info Pozdrawiam
 7. nie wiem jaki ma model ale radio ma inne.
 8. Poproszę kolegę o zdjęcie. Z tego co pamiętam, ma ten sam rocznik i taki wyświetlacz. Czyli Twoim zdaniem nie ma takiej możliwości?
 9. Panowie wiem, że temat był wałkowany, ale nie znalazłem dokładnej odpowiedzi krótkie pytanie czy istnieje możliwość dogrania/dodania/odblokowania języka polskiego w BC w vectra c z 2003? Auto sprowadzone z Belgii, w opcjach językowych brak PL, kolega posiada dokładnie ten sam model z tym samym wyświetlaczem tylko zakupiony w Polskim salonie i oczywiście język ojczysty występuje. W załączniku zdjęcia komputera jaki u mnie występuje. Dodam, że posiadam dostęp do OP coma.
 10. Panowie mam pytanko posiadam vectre b 96 sedan mam problem z centralnym, mianowicie: z kluczyka otwierają się wszystkie zamki poza prawym tyłem a z pilota otwierają mi się te same zamki co z kluczyka oraz nie otwiera się zamek kierowcy Rozumiem że prawy tył centralny zamek jest walnięty ale z przodu u kierowcy? czy jest możliwe że centralny u kierowcy nie działa ?? i dla tego z pilota nie podnosi się zamek? Ponadto zamykając z pilota zamki się ryglują po czym otwierają samoczynnie i za 3 razem się ryglują. Chciał bym wykluczyć awarie sterownika centralnego, lub zamków podejrzewam że po wymianie centralnego u kierowcy i prawy tył powinno być wszystko ok?? będę wdzięczny za info pozdrawiam
×
×
 • Create New...