Jump to content

W dniu dzisiejszym została dodana do menu forum wyszukiwarka google 

Link google

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

waldi1111

Forumowicz
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About waldi1111

 • Rank
  Nowy

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  warmia

Dodatkowe pola

 • Województwo
  warmińsko-mazurskie
 • Auto
  Vectra B dth Kombi 99

Kontakt

 • GG
  6068627

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie naprawiony sam sterownik, dlatego są problemy. Jak pompa jest dobrze zrobiona to nic się więcej nie ustawia, wstawiłem kilkanaście pomp po prawdziwej regeneracji i nigdy nie było żadnych problemów. pzdr
 2. Zregenerowana pompa ? Ustawiony sterownik ???? (co ustawione ??) Gdzie i za ile ??
 3. Mogę wyciągnąć z tego sterownika "orientacyjnie" 100 KM i 210 Nm, zależy od kondycji twojego silnika, mapę wtrysku robi mi jedna z najbardziej renomowanych firm w naszym kraju, wrażenia z jazdy "bezcenne" adr_ad jakbyś przejechał sie moją w oryginale 101Km to byś zmienił zdanie o czipowaniu.
 4. Ten błąd przeważnie oznacza złą jakoś paliwa lub powietrze w układzie.
 5. Jakby to było immo to kontrolka od silnika by szybko migała i błąd by się zapisał. I uzupełnij profil.
 6. Ja mam już jednego rozebranego, brakuje na tym filmiku uszczelniacza przez który podciśnienie zasysa olej na membranę, jest on na tej metalowej ośce, nigdzie nie mogę go dostać, poza tym uszczelniacz tak wyrobił ośkę że w miejscu jego pracy ośka ma około 0,5mm mniejszą średnicę, ale wyszlifowałem ją na gładko. Uszczelniacz ma wymiary 6x12x3 firmy NOK.
 7. Ciekawy temat. Przepływkę zrobił człowiek i człowiek może ją naprawić a część kosztuje pewnie parę groszy.
 8. Soft polski, mapa najnowsza. Sprawdzone na innym signum i tam wszystko działa. Myślę że coś w navi jest nie tak, oryginalnie soft był w wersji /04 ale mapy na starym też nie było widać.
 9. Właśnie tak ustawiam: z lewej strony strzałka a po prawej stronie jest pusto. Po południu postaram się zrobić fotki. Już są: http://img683.imageshack.us/img683/5170/dsc00291ak.jpg http://img193.imageshack.us/img193/9824/dsc00292lc.jpg http://img707.imageshack.us/img707/2878/dsc00293w.jpg http://img408.imageshack.us/img408/7294/dsc00294o.jpg
 10. To czemu adres daje się wprowadzić ??
 11. To jest właśnie kolorowy wyświetlacz. Taki jak tu http://www.nawigacjakrakow.pl/files/nawigacja-krakow-polskie-menu-CD70-09%5B1%5D.jpg w miejscu z mapą jest tylko białe pole i strzałka
 12. Witam. Kolega zakupił signum z navi cd70 która nie wyświetla na wyświetlaczu ulic ani żadnej mapy, jest tylko strzałka kierunku i na dole po prawej stronie ilość metrów do skrętu. Wszystko po za tym działa, wprowadza się adres i normalnie prowadzi tylko brak mapy na wyświetlaczu. Próbowałem już kilka map i na każdej to samo, zmieniałem przybliżenie i nic. Czy ktoś spotkał się z takim problemem ??
 13. A jak się świece wkręcały ?? Po każdym wykręceniu świec trzeba gwint poprawić gwintownikiem. Nowe świece powinny dokręcić się do końca ręką a potem tylko lekkie dokręcenie kluczem. Zwróć uwagę na to ile świece wystają z głowicy, powinny być wszystkie równo, jeżeli któraś wystaje chociaż trochę wyżej od pozostałych nie ma uszczelnienia od komory spalania i nagar uzbiera się na część świecy poniżej gwintu. Wniosek: przy następnym wykręcaniu prawdopodobieństwo że się urwie jest bardzo duże. Pozdrawiam.
 14. Już kilka razy wymontowywałem takie samoróbki wynalazki tzn. elektryczne i mechaniczne pompki paliwa dołożone do fabrycznych układów w naszych opelkach. Za każdym razem był kłopot z odpaleniem bo gdzieś powietrze zaciągało. Jak wszystko jest szczelne i pompa wtryskowa "zdrowa" to ma palić od strzała za pierwszym razem.
×
×
 • Create New...