Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

diablo

Zarząd VKP
 • Content Count

  2983
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Everything posted by diablo

 1. Witam wszystkich Zauważyłem że baner się spodobał, cieszy mnie to bardzo Jeśli chcesz robić magnesy to daj znać i podeślę Ci ten baner na email.
 2. Z tego co widziałem na fb Radia Piekary to udało się wygrać i to ze sporym zapasem Gratulacje dla bratanicy
 3. Głos oddany podeślę w Oddziale Podesłałem też do znajomych
 4. Życzę całemu Oddziałowi zdrowych, rodzinnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia jak i szczęśliwego Nowego Roku
 5. Witam wszystkich Mogę prosić o głosy? http://bezpiecznapodroz.org/contest-photo/136/ Z góry dziękuje ps. Z tego co się orientuję można oddać głos raz na 12godzin
 6. Jeśli sam za bardzo nie znasz się na mechanice bezpieczniej dla pompy było by wezwanie jednego z fuel doktor http://www.fueldoctoruk.co.uk/ Przyjadą do Ciebie i zajmą się wszystkim.
 7. Nie koniecznie, jeśli nie było później próby odpalania przez godziny raczej powinien jeszcze jakiś czas pochodzić. Ale to wszystko zależy w jakim stanie była pompa przed tym "wypadkiem".
 8. Zapraszam wszystkich chętnych Klubowiczy do tematu
 9. W Polsce nie będzie Ci działało Mi działa bez problemu na terenie Holandii i Niemiec, ale w UK już nie, ale tutaj telefon mi pokazuje informacje o korkach itp. więc ja sprawę olałem
 10. Witam Radzę sprawdzić dział w którym założyłeś ten temat Ktoś się napracował i zrobił poradę a Tobie pozostaje tylko poszukać
 11. Da się je rozkleić, trochę umiejętności manualnych, ciepła woda lub suszarka i będzie zrobione Tutaj masz zdjęcie jak wyglądało moje kombi z przemalowanymi środkami lamp
 12. Dodam jeszcze że we wszystkich moich przypadkach i płyn i olej pozostawał czysty i nie wymieszany z drugim.
 13. Jak najbardziej jest taka możliwość. Miałem podobny przypadek w obu vectrach b z 2.5 pod maska, i ojca omedze 2.2 16v. W tym że u mnie w wyciekał płyn chłodniczy a w omedze olej.
 14. Na stronie mobila masz możliwość sprawdzenia jaki olej jest zalecany do Twojego auta.
 15. Lałeś zły olej, powinien być 5w40 zamiast 5w30. Ja u mnie nie mam dpf fabrycznie leje Mobila 0w40 New Live
 16. Zmień olej, przy okazji na coś innego. Castrol nie jest zbyt "cichy". Ja korzystam tylko z mobila, ale i motul jest chwalony i polecany przez wiele osób u nas w klubie. Na stronie mobila masz wyszukiwarkę która pomoże Ci dobrać olej do Twojego silnika. Te stukanie to właśnie popychacze, olej z nich spływa i dlatego hałasują.
 17. Hydrauliczne popychacze, jaki olej masz zalany? Ja miałem podobnie w jednym z aut. pomogła płukanka przy wymianie oleju. Ale ostrzegam, jeśli silnik masz "uszczelniony" nagarem to może się rozszczelnić.
 18. Najczęściej hidy tak załatwiają odbłyśniki.
 19. Polerka czy lakierowanie lamp jest to głównie poprawa wyglądu lamp, w jakimś stopniu poprawia to jasność świateł, ale to odbłyśniki mają tutaj największą rolę. Jeśli są matowe to nie spełniają już swojej roli.
 20. Dokładnie jak pisze Miły, jak jest dobry lakier i odpowiednio lampa pod to przygotowana to nic nie pęka. Testowałem na moim sigu, auto cały czas stoi pod chmurka, 120 bar z myjki też nic nie "uszkodziło"
 21. Zapomniałaś dodać jaki czujnik
 22. Napisz jaki silnik itp Sprawdzałaś błędy?
 23. Witam Potrzebował bym transport z Konina do Grudziądza. Do przetransportowania mam wózek dziecięcy 2w1.
×
×
 • Create New...