Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

bemus

Klubowicz
 • Content Count

  520
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by bemus

 1. bemus

  Lampy

  A to da się wymienić [emoji1]
 2. bemus

  Lampy

  Witaj. Raczej nie, obudowy różnią się między sobą.
 3. bemus

  Lampy

  Wszystkiego po trochu. Żarówki pomogą na chwilę ale odbłyśniki i soczewki już nie za czyste na 100%. Regeneracja lub kupno lamp, choć zamienniki są różnych jakości.
 4. Ja nic nie tnę. Zbudowałem piec by robić to profesjonalnie. Rozklejam lampę robię wszystko co jest do zrobienia i sklejam.
 5. Wszystkie lampy sklejam na MS polimery
 6. Zbudowałem piec do lamp, i je w nim rozklejam
 7. No nie jest łatwo, choć teraz po kilkunastu razach i opracowaniu narzędzi , kilku pękniętych kliszach jest już o wiele sprawniej[emoji2957]
 8. Panowie wszystko pięknie , ładnie. Czyszczenie soczewki pomaga, wymiana żarników też ale podstawa to zregenerowanie odbłyśników.
 9. Tak to te same koszty bo elementy podlegające regeneracji i czyszczeniu są bardzo podobne.
 10. Możesz lampy wyciągać bez dopinania aku, żadne błędy Ci się po ponownym montażu nie pojawią. Jeśli lampy są sprawne i wszystko w nich działa to będzie Ok. zapraszam do mnie na priw w temacie regeneracji.
 11. Regeneracja odbłyśników 200zł kpl rozklejanie i klejenie 100zł szt polerowanie, czyszczenie soczewki, mycie lampy w środku 150zł szt opcja malowania środków Ok 200-300 zł zależy od fantazji gdyby był potrzebny inny klosz z racji uszkodzeń Twojego to 150 szt zabezpieczanie lampy uv 50 szt zabezpieczanie lampy folią samoregenerującą 200zł komplet(polecam) Nie wkładam nic chińskiego do lampy, nawetnie ma co tam wsadzić- chyba że żarnik.
 12. Witam. Panowie ja przeprowadzam pełną regenerację lamp do Vectra/ Signuma w Łodzi. Jak coś to pw.
 13. Ja robię takie lampy od a-z. Rozklejam, przerabiam co trzeba, regeneruję odbłyśniki, czyszczę soczewkę, polerka kloszy z zabezpieczeniem, sklejanie. Jak coś to pisz na priw.
 14. Posiadam ten sam problem zresztą pisze tu o nim Rafalg spalanie bęzyny spokojna jazda miejska 13,5 l trasa prędkość 80-110 km/h 5 i 6 bieg i tak przez 200 km spalanie 10/11 l auto ma moc rozpędza do końca nic nie buczy Sprawdził bym pierwsza sondę i tu pytanie czy ma ktoś opis jak ją przedzwonić Podejrzewam też przestawienie rozrządu Przepływka chyba dała by o sobie znać jakimś błędem
×
×
 • Create New...