Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

tomek23

Forumowicz
 • Content Count

  132
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

tomek23 last won the day on August 17 2014

tomek23 had the most liked content!

Community Reputation

14 Neutral

About tomek23

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Opole

Dodatkowe pola

 • Województwo
  opolskie
 • Auto
  poliftowa Vectra C Kombi 1.9 CDTI

Recent Profile Visitors

757 profile views
 1. Na jakie metry? Oryginalny zestaw przyłączeniowy tj. wąż rozdzielający się na dwa zakończony złączkami do spryskiwaczy z jednej strony i złączką do pompki z drugiej strony, sprzedawany jest jako jeden element. Cena w ASO 53,84 zł netto (65,68 zł brutto).
 2. Jakbyś się nie usadawiał elektryczne będą wyższe. Przekładałem zwykłe na elektryczne już w paru Vectrach i zawsze tak było.
 3. Na full elektryku siedzi się wyżej niż na zwykłych (manualach)
 4. Przeważnie jak pada całkowicie do dzieje się to z dnia na dzień.
 5. Koledzy i koleżanki Muszę w jeszcze w tym miesiącu kupić zimowki do mojej VC Kombi. Do wyboru mam dwie: UNIROYAL 215/55/16 MS PLUS lub Michelin Alpin A4 205/55/16. Cena ta sama, które byście wybrali?
 6. tomek23

  NAVI

  Kolorowy czy bursztynowy?
 7. tomek23

  NAVI

  Jaki masz wyświetlacz w Twoim cacuszku? Czy nie przypadkiem GID?
 8. Jak ktoś Ci wjedzie w "pupcię" to na 100% będzie mógł się wykręcić od odpowiedzialności. Nie będziesz miał żadnych szans.
 9. ..a boczne są innej długości (kończą się w innym miejscu).
 10. Koledzy napiszcie czy czujniki są tylko na wcisk, czy trzeba zrobić coś specjalnego przy wyjmowaniu. Próbowałem wyjąć czujnik za radiem, gdzie jest dość słaby dostęp i nie chciał wyjść. Nie wiem czy szarpać, a nie chcę go uszkodzić.
 11. Jest, jest po tej samej stronie, a ja bym sprawdził ten przedni czy jest zamontowany tak jak ma być. Czy go np. nie odkręcili z uchwytu i nie przekręcili odwrotnie albo nie odwrócili całego. Niektórzy mają zdolności, przykręcą jak pasuje. W wątku o AFL koledzy wrzucali zdjęcia przykręconych czujników. Zobacz czy masz wszystko tak samo. W moim przypadku było tak samo jak u Ciebie. Wszystko niby OK., wartości kąta zmieniały się przy uginaniu się wahacza, ale nie dało się skalibrować. Cały dzień szukałem przyczyny.
 12. Sprawdz, czy czujnik poziomowania jest dobrze zamontowany. Miałem kiedyś podobny przypadek, powodem był odwrócony o 180 st. czujnik na tylnym wahaczu.
 13. tomek23

  bi-xenon AFL

  Większość całych lamp jakie spotkałem miała uszkodzone silniczki krokowe. Podejrzewam, że muszą to być reflektory po wymianie w serwisie z powodu źle działającego AFL, a nasi handlarze je "łykają" bo są całe i ładnie wyglądają. Podejrzewam, że te "nowe" silniczki też są uszkodzone. Silnik najlepiej wziąć z mechanicznie uszkodzonego reflektora.
 14. Nokia N97 nie współpracuje prawidłowo z UWA (v.3.20). Już na dobry początek nie wyświetlają się opisy w ostatnio wykonanych połączeniach. Połączenie telefonu z UWA niestabilne, notoryczne rozłączenia. Obieranie połączenia często nie działa lub działa ze straszną inercją. Opinia wyrażona na podstawie użytkowania N97 przez okres 7 miesięcy (dwa egzemplarze). Z moim poprzednim telefonem tj. Nokią E66 nie było takich problemów.
×
×
 • Create New...