Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

utiwawa

Forumowicz
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About utiwawa

 • Rank
  Średnio obeznany
 • Birthday 06/26/1983

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa Wola

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  VIKI B X20XEV CARAVAN, ZIPP GP500 :-)

Recent Profile Visitors

1128 profile views
 1. Moja wiki końcówka 99r 2.0 benzyna ktoś się orientuje do którego roku produkcji multimetr będzie pasował Podmienię i sprawdzę efekt :-)
 2. nie działają http://zapodaj.net/80e42e597733f.jpg.html sprawdziłem ścieżki miedzy żarówka zakończeniem taśy sprawdziłem przewód miedzy gniazdem licznika pin 30 a gniazdem multimetra pin 34 jest ok sprawdziłem w gnieździe zegarów masę zegarów pin 9 ze stałym pin 6 i jest ok
 3. Mam pytanie a nie jest to załączane może przez jakiś przekaźnik który padł a nie sam multimetr ?? Hmm tak sobie gdybam :-)
 4. Prześwietliłem kabel i jest ok Sprawdziłem multimetr i brak napięcia na tym pinie czyżby padł?? czy inna może być przyczyna braku napięcia?? Jak to ustrojstwo wymontować z tej skrzynki by nie połamać czegoś :-)
 5. A który to będzie pin na multimetrze?
 6. samo podświetlenie sprawdziłem ścieżki w liczniku i miernikiem napięcie na kostce i jest 0
 7. Bezpiecznik sprawdzony. Z czym połączony jest pin 30, multimetr??
 8. Witam. Mam problem z podświetleniem licznika a mianowicie brak napięcia na pinie 30.
 9. Wszystkiego najlepszego :)

 10. utiwawa

  problem z LPG

  Byłem u gazownika stwierdził że na 90% czujnik... powiedział że 90 bo wężyki od starości stwardniały etc. oczywiście od podciśnienia... Ale dawno nie wymieniałem filtrów to poprosiłem o przegląd... w ramach przeglądu powymieniali mi trójnik i wszystkie wężyki od podciśnienia. Oczywiście na samym początku już zaczęli zmieniać czujnik podpatrzyłem PS-CC1 pogoniłem... za wymianę chcieli dodatkowo 350zł lol 210czujnik w sieci a zamiennik 140zł Jak dalej będzie się przełączać to zamówię zamiennik i wymienię :-) Co do warsztatu na modlińskiej to ch.... im w d.... nie muszę kończyć... nigdy czasu na nic nie mają... jak sprawdzałem model czujnika ułamałem trójnik. Zawitałem by sprawdzili instalacje oczywiście nie nawet jak pół dnia bym poczekał bo nie umówiłem się 2 tygodnie wcześniej... Z podciśnienia zawala na prawo i lewo. Więc poprosiłem by chociaż wymienili trójnik.... to oczywiście co zajęci są.. bo za mały pewnie zarobek... a sprzedać też nie bo na własne potrzeby mają części... więc zalepiłem wężyk izolacją i pojechałem do domu. Jak bym wiedział że wysiądzie coś w aucie to bym miesiąc wcześniej umówił się na wizytę jak w polskiej służbie zdrowia do lekarza pierwszego kontaktu. Dobrze że wulkanizacji nie prowadzą bo ludzie by na flaku po miesiąc jeździli na na sezonową wymianę z półrocznym wyprzedzeniem umawiali... porażka.
 11. utiwawa

  problem z LPG

  Jak się zwie ten warsztat.
 12. utiwawa

  problem z LPG

  Witam Mam problem z gazem a mianowicie wyłącza się podczas jazdy i w 95% nie chce się włączyć ponownie. Zastanawiam się nad wymianą czujnika ciśnienia gazu i filtr gazu. czujnik podobny jest do PS-CC1, PMX-01 Czy można zastosować inny czujnik? czy przy wymianie potrzebna jest ingerencja w centralkę Centralka na pewno jest diego listwa wtryskowa matrix
 13. 1. Sprawdzić kto wyprodukował butlę. Spisać nr butli i napisać do firmy o duplikat legalizacji. 2. Oddać do legalizacji butlę. (butle dostarczasz z samochodem :-) nie demontujesz jej. Kilka linków które powinny ci jakoś pomóc http://www.tdt.pl/jednostka-inspekcyjna-tdt/zbiorniki-stanowiace-wyposazenie-pojazdow-samochodowych-lpgcnglng/duplikat-poswiadczen-zbiornikow-lpg.html tu masz listę zakładów uprawnionych do przeprowadzania legalizacji butli lpg http://www.tdt.pl/jednostka-inspekcyjna-tdt/zbiorniki-stanowiace-wyposazenie-pojazdow-samochodowych-lpgcnglng/badania-zbiornikow.html Myślę że moja odpowiedz jakoś naświetliła ci sprawę EDIT: PS. butlę by dopuścić do badania :-] lol nie może posiadać RDZY to jedyna poważna przeszkoda do dopuszczenia jej dalszej eksploatacji.
 14. utiwawa

  Problem z LPG

  Witam Mam od jakiegoś tygodnia problem z LPG mianowicie podczas jazdy czy postoju rozłącza się LPG przechodzi na benzynę dodam iż mam ponad połowę baku z gazem. Przechodzi w sposób płynny bez żadnego szarpnięcia czy spadku odczuwalnej mocy. Powrotne załączenie instalacji kończy się że kontrolka aktywacji zaczyna mrugać i znowu na benzynę czasami dojdzie do przełączenia na gaz i odrazu na benzynę a czasami działa aż dojadę do miejsca przeznaczenia. Instalacja sekwencyjna ze sterownikiem diego.
 15. Czy ktoś stosował takie diody http://allegro.pl/diody-led-super-flux-3-chipowe-optosupply-b-zimne-i1285014386.html Tak sobie popatrzyłem że rezystor 150 powinien wystarczyć??
×
×
 • Create New...