Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

antek1464

Forumowicz
 • Content Count

  141
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About antek1464

 • Rank
  Średnio obeznany

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  vectra A 1.8
 1. W chłodnicy po prawej stronie jeden jedyny czujnik tam jest najlepiej wyjmij kostke z tego czujnika i zrób zwarke za pomocą jakiegos drucika i wszystko będziesz wiedzieć jak wiatrak zagra to wiadomo że czujnik padnięty tylko na włączonym zapłonie.
 2. Weź probówke i sprawdz w bezpiecznikach jeden stały plus a drugi plus który pojawia się po zapłoinie najprosciej i wszystko na wierzchu
 3. Kolega Janus dobrze pisze tylko musisz mieć taką diode ja kupiłem na allegro za 12pln. z wys.i działa prąd wziołem z bezpieczników więc nic nie trzeba przerabiać.
 4. Mnie się wydaje że maske przerobił bo tak chciał ale pewnie nie musiał bo widać że na lampy nachodzi a jakby maski nie przerabiał to grill pewnie też by podszedł może by trzeba przy lampach troche podpiłować bo te lampy mają bardzo podobny kształt ale wiadomo jakaś przeróbka musi być.
 5. antek1464

  Zderzak Tylni

  Tyle że to vektra b.
 6. Przegub raczej tyka a nie trze zresztą nowy niema prawa możliwe że to łożysko tylko to by bardziej szumiało a nie tarło,podnieś auto i wtedy pokręć.
 7. antek1464

  Zderzak Tylni

  Witam!Zdemontuj plastyk na tylnym pasie ten w bagażniku i zobatrzysz dwie nakrętki na klucz 13 w tylnym pasie odkręcasz i wysówasz zderzak po bokach w błotnikach jest na prowadzeniach no i oczywiście odłącz lampke podświetlenia tablicy.Proscizna.
 8. Jak za grosze to nic nie stracisz to warto spróbować może coś dopasujesz.
 9. A nie jest ona wciśnięta na rant szyby i razem wklejona moge się mylić.
 10. antek1464

  Zderzak

  on z boku jest wsunięty na prowadzeniach a przykręcony jest na dwuch srubach w bagarzniku na tylnym pasie trzeba pierw zdjąć plastyk i jak zwalisz zderzak to najlepiej będzie wszystko widać
 11. antek1464

  Karoseria

  Progi i nadkola to tylko spawanie reperaurki na takie dziury szpachla nie pomoże o ile chcesz to zrobić dobrze.
 12. Oślepiania nie ma jak wcześniej pisałem świecą na droge oczywiście sprawdzane metodą domową i na ciemnej pustej drodze jedynie co zaobserwowałem to niestety świecą słabiej jak seria na H4 no niestety coś za coś ja postawiłem na wygląd ponoć ludzie montują w takie lampy tzw.hidy czy jak to zwał xsenony (mam mieć takie na sprawdzenie ale na ten temat to jest mnustwo na forum)
 13. bez żadnego przekażnika poprostu znalazłem plus po kluczyku akurat były u mnie dwie kostki za zderzakiem wolne z plusem po kluczyku niewiem od czego a to że same gasną w monęcie włączania zwykłych świateł to już mają wbudowany wyłącznik więc podłączenie czegoś takiego jest śmiesznie proste i znika problem pamiętania o światłach
×
×
 • Create New...