Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Sizon

Moderator
 • Content Count

  3028
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  30

Sizon last won the day on May 16

Sizon had the most liked content!

Community Reputation

230 Briliant

1 Follower

About Sizon

 • Rank
  Specjalista

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  WWL/TKN

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Nr klubowy
  1177
 • Auto
  S-Max i Superb
 • Oddział VKP
  Mazowiecki

Recent Profile Visitors

7109 profile views
 1. Tak jak piszesz, tu nie mam miejsca na jakieś badziewne zamienniki, pewnie wiele osób to potwierdzi
 2. Mają inny kształt, ale zawsze można podwinąć matę pod tapicerkę. Wtyczki są też inne.
 3. Ale ja nie mówię, że tak nie było nigdy, tylko że 3 ostatnie dni sprawdziłem. Dobra, temat nie jest wart dalszego wałkowania. Otóż to
 4. Dlatego niech każdy sobie przemyśli temat na spokojnie, wyciągnie wnioski, może to wszystkim wyjdzie na dobre. I żebyśmy tylko takie "problemy" mieli w życiu
 5. Czyli nic nie wniosłeś do forum, ale obraziłeś się, bo to ktoś powiedział? Acha... Odbijanie piłeczki...Staram się rzeczowo odpowiadać, natomiast zadałem Ci kilka pytań, ale na żadne nie odpowiedziałeś. Pytam o konkrety, to rzucasz ogólnikami. I tylko narzekasz i narzekasz. Ja kont nie mogę usuwać, napisałeś w odpowiednim miejscu to poczekaj cierpliwie na to. I tu się właśnie różnimy podejściem.
 6. Czat nie jest od zadawania pytań technicznych, to niby wiemy wszyscy, a jest jak jest. Odnośnie miliona odpowiedzi klubowiczom to przejrzałem ostatnie 3 dni i tego nie zauważyłem, może wcześniej coś było, ale nie chcę mi się dalej szukać. Ale skoro to dotyczyło jednej historii z silnikiem, to o czym my tu dyskutujemy? Uczepiłeś się tego, że Krzysiek napisał, że kilku forumowiczów nic nie wnosi. Uraziło to Was niezmiernie, a ja zapytam wprost, co wniosłeś, co dałeś forum? Nie sugeruję, że nic, nie o to mi chodzi, ale pochwal się, co VKP zyskało dzięki Tobie. Polityki w to nie
 7. Jakby wszyscy tak podchodzili do forum i przestrzegali regulaminu jak Cretux, to nie byłoby na forum co robić (albo niezmiernie rzadko). Podaj w ogóle te częste przykłady, jestem ich niezmiernie ciekaw. Takie małe sobie daruj, szkoda czasu, dawaj te trochę grubszego kalibru.
 8. A wszystko się wzięło z tego, że moderator chciał pilnować (nieprawdopodobne!) regulaminu. Weźcie ludzie spójrzcie czasem w lustro, dookoła same niewiniątka... Kilka osób się zagotowało, bo nie mają dostępu do chatboxa. Założę się, że znajdzie się dużo większa grupa, której "rozmowy" na chatboxie się nie podobają. I co z tym zrobić? Zawsze się znajdzie ktoś niezadowolony. Dopiero dziś zobaczyłem ten post. Nie do Ciebie należą takie decyzje, nikt nie będzie wymieniał modów czy adminów, bo poczułeś się urażony, tak to nie działa.
 9. Tak tak, bo stara ekipa to olewała wszystko, można było robić i pisać wszystko na forum, tylko teraz taki zamordyzm tu zapanował
 10. Nie będę analizował tej wymiany zdań, ale wiem jedno, że co innego pisanie na forum, co innego rozmowa na żywca. Podczas gadki łatwiej coś wytłumaczyć, a człowiek coś czasami źle ubierze w słowa w internetach i ciężko to odkręcić. I nikogo nie bronię tym zdaniem, stwierdzam fakt.
 11. Łaska forumowicza na pstrym koniu jeździ Ktoś musi pilnować bałaganu, nie zawsze można być miłym, cacy i w ogóle. Prawda jest też taka, że każdemu można wytknąć jakąś wpadkę, mod czy admin też nie jest nieomylny. Trochę się nakręciliście, nagle się okazało, że fajne forum już fajne nie jest, że szkoda czasu na VKP. No cóż, skoro chat dla niektórych to była jedyna atrakcja, to trochę lipa. Co do for samochodowych to generalnie na każdym jest cisza i ludzie narzekają, że kiedyś to było.
 12. Na takie zmieniłeś? Ile pinów mają wtyczki przy lusterkach, sprawdzałeś?
 13. Co ma temat o instalacji grzanych foteli wspólnego z tymi pytaniami? A tego to już nawet nie skomentuję... Weź sobie poczytaj temat, a z kolejnymi pytaniami wstrzymaj się do momentu skorzystania z wyszukiwarki i lektury forum.
×
×
 • Create New...
UP