Jump to content

W dniu dzisiejszym został odblokowany i oddany z powrotem do użytku garaż dla klubowiczów VKP

Znajdziecie go w menu pod nazwą Garaż lub pod linkiem:

https://forum.vectraklub.pl/garage/

Pozdrawiam Admin

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

voniu

Forumowicz
 • Content Count

  278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About voniu

 • Rank
  Średnio obeznany
 • Birthday 07/08/1970

Informacja o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  lasy południowej Wielkopolski, a konkretnie antoninskie
 • Zainteresowania
  mia gitarra!!!, strzelectwo wiatrówkowe ( różne sprzęty ) i bojowe ( HK USP Ekspert 9mm Luger ), szybkie ale bezpieczne poruszanie się Viki i Pancią ( Honda Paneuropean ST 1100 ) ...i parę jeszcze

Dodatkowe pola

 • Województwo
  wielkopolskie
 • Auto
  VC 2.0T kombi

Kontakt

Recent Profile Visitors

1313 profile views
 1. A czy ktoś z szanowanych Kolegów wykona mi taką usługę odpłatnie i od ręki. Świruje mi nawiew kierowcy.
 2. Będę wdzięczny bo nie chcę jechać z ryjem na elektryka, jeśli faktycznie, jak mnie zapewniał, wszystko prawidłowo podpiął. A jak mi potwierdzisz, że szkic jest prawidłowy i musi być źle wpięte, to będę miał pewność i go zabiję. Ale najpierw niech poprawi co sknocił, a wziął za to pieniądze. A potem go zabiję, bo niegodny jest mienić się elektrykiem.
 3. No i teraz już całkiem głupi jestem. W jego fabrycznej instalacji też moje TA nie działa, tylko ze jeszcze gorzej, bo nawet nie rozłącza tylnych głośników. Z tym że TOFFIK-a TA też nie działa, też nie rozłącza tylnych głośników i nie przyjmuje sygnału z radia ( a jeszcze jakiś czas temu działało prawidłowo, bo on sam nie używa, ale kiedyś wiózł siostrę i używała ). A moje TA po włożeniu z powrotem do mojego auta zaczęło rozłączać tylne głośniki i reagować na zgłośnienie, ale nadal nie mam sygnału z radia ani cd.
 4. No jeszcze sprawdzę samo TA u TOFFIKa, który ma oryginalnie zamontowane i fabryczną wiązkę. Jeśli okaże się, że u niego działa, to wtedy faktycznie pojadę do elektryka na poprawkę. Tylko że ten ciul twierdzi, że wszystko podpiął prawidłowo wg tej porady. No nie mam już siły. I na pewno na rysunku wszystko jest prawidłowo poprowadzone? No zabiję chyba dziada
 5. Hmmm.... Mam problem. Elektryk pociągnął mi kable z wtyczki od TA do radia CD70, twierdzi, że wszystko wpiął we właściwe piny, a TA się nie odzywa. Tzn. działa podświetlenie po zapaleniu świateł, po włączeniu TA wyłączają się tylne głośniki w drzwiach, ale na słuchawce niestety słychać tylko pykanie. Działa głośniej ciszej ( pykanie i szum się zwiększają i zmniejszają ), ale samo wciśnięcie TUNER ani CD nic nie zmienia. Możecie spojrzeć na rysunek, czy wszystko jest dobrze poprowadzone z TA do kostki radia? ( dostałem tak od JarkaS i mówi, że raczej wszystko jest prawidłowo i to elektryk coś źle podpiął, a ten znów twierdzi, że dwa razy sprawdzał i wszystko wpiął wg porady ). Ale mówił też, że opcomem nie można uruchomić TA, a jak pojechałem na TECH2, to tam powiedzieli, że można opcomem, tylko trzeba umieć.
 6. Cześć. 

  Możesz mi podać swój nr tel.?

  Elektryk wyjął radio i moje cd70 ma inną kostkę do góry jak ta w poradzie i nie wie, gdzie wpiąć pozostałe kable. 

   

 7. Fenks. JarekS już mi podesłał uzupełniony rysunek. Pozdrówki
 8. Nie widzę obrazka. Wyskakuje ERROR404. Obrazek znikł?
 9. No coś mi tu nie gra, bo na rysunku nie są zaznaczone piny 19, 20 i 15, które zawarte są w poradzie. O co chodzi?
 10. Tzn ja mam jej nadać taką nazwę podczas wypalania? Ostatnio wypalał mi Seba i nie przyuważyłem, że tak trzeba zrobić. Czy znów coś źle rozumiem?
 11. I czemu nie można samemu skasować własnego posta
 12. Aleś mądry. Gdzie takich nasr....aaaa, już widzę. Bo właśnie tak wypaliłem i navi odrzuca mi płytę. Może spróbuję jeszcze wolniej i na poduszce, żeby laser nawet nie drgnął.
×
×
 • Create New...