Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

YATES

Forumowicz
 • Posts

  37
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe pola

 • Województwo
  śląskie
 • Auto
  VECTRA C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

YATES's Achievements

Nowy

Nowy (1/7)

0

Reputation

 1. Sprawdziłem stan płynu chłodzącego i jest powyżej minimum ale teraz jak odpaliłem samochód to już ta kontrolka się nie wyświetla
 2. Przejechałem prawie 2 tys km i nadal mam po naciśnięciu przycisku wartość 11000km. Przy okazji zapytam co oznacza ta kontrolka na lewym wyświetlaczu licznika ?
 3. W Warmińsko Mazurskim jest dużo lepsze powietrze jak na śląsku
 4. Mam w aucie taki mały oczyszczacz powietrza na USB ale on jest mało wydajny i często w zimie czujnik świeci na czerwono ( czyli złe powietrze). Obieg zamknięty powoduje parowanie szyb i co chwilę trzeba załączyć klimatyzację. .
 5. Właśnie filtr Kamoka ( niby pisało antysmogowy) kupiłem przed poprzednią zimą do Astry K i nie spełnił moich oczekiwań. Niby miał być antysmogowy , a wewnątrz auta czuć dym z kominów.
 6. Chodzi mi tylko o to, żeby w zimie nie czuć we wnętrzu samochodu zapachu dymu węglowego, bo czasami przy bezwietrznej pogodzie jest okropny smród. .
 7. A u trzeciego 70zł https://allegro.pl/oferta/master-sport-filtr-kabinowy-smogowy-opel-signum-11205864034?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aproduct&bi_c=ZWFiODBlODAtZDMxOS00OTRhLTllMGUtNGUyN2NmMjVkZjEyAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=ce6d3f03-e8dd-4919-a6c6-fc33d1243e06
 8. Tylko czemu to samo u jednego sprzedawcy jest po 105zł a u innego 41zł ? Rozumiem różnicę do 10-15zł ale nie aż tyle.
 9. Ponieważ mieszkam w rejonie Żywca a tutaj zimą powietrze nie jest krystaliczne i często czuję dym węglowy podczas jazdy zastanawiam się nad zakupem nowej generacji filtra kabinowego antysmogowego. Moje zainteresowanie wzbudził filtr .Master-Sport 3337-IFB-PCS-MS jednak mam pewną wątpliwość. U jednego sprzedawcy kosztuje on 105zł https://allegro.pl/oferta/antysmogowy-filtr-kabinowy-vectra-c-signum-7635184719 a u innego taki sam 41zł https://allegro.pl/oferta/filtr-kabinowy-antysmogowy-do-opel-vectra-c-signum-9445678396 Gdzie tu jest haczyk ?
 10. czyli trzeba z drugiej strony też popuścić opaskę i odpiąć przepływomierz od górnej obudowy filtra ?
 11. Mam pytanie odnośnie wymiany filtra powietrza w silniku diesel 2,0 74KW . Jak odpiąć tę wtyczkę od przepływomierza ( zaznaczoną na zdjęciu) , próbowałem naciskać ten zaczep z góry ale wtyczka nie chce wyjść. Czy do wymiany filtra trzeba wyjąć przepływomierz , bo zasłania on jedną ze śrubek torx w górnej obudowie filtra ( tę w samym roku obudowy) .
 12. O dzięki dario , wydaje mi się , że gdzieś w piwnicy coś podobnego się poniewierało.
 13. Bo myślałem , że zanim załatwię odpowiedni ściągacz po odkręceniu tej nakrętki da się obniżyć ramię o te 2cm. Popsikałem tam środkiem penetrującym może jutro uda się to ruszyć.
 14. Odkręciłem tę nakrętkę ale nie da się ramienia przestawić te 2-3cm w dół . Czy żeby to przestawić trzeba ramię wyjąc do góry z wieloklinu ?
 15. Czyli nie ma opcji ustawienia wymiany co 11 tys km
×
×
 • Create New...
UP