Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Bart.x

Forumowicz
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe pola

 • Województwo
  podlaskie
 • Auto
  Vectra C GTS 2.2 Z22YH

Recent Profile Visitors

336 profile views

Bart.x's Achievements

Nowy

Nowy (1/7)

1

Reputation

 1. ja mam wywalone klapy z kolektora, moja decyzja zaraz po kupnie, jedna miała dość duże luzy i bałem się że wpie***** się do silnika więc na razie mam pusty kolektor, od dołu gorzej się zbiera ale powyżej 3000 bajka.. widziałem że w tym silniku nie jest to zalecane ale prócz spalania może litr więcej spali ale zbiera się niesamowicie nie wiem jak na dłuższą metę to będzie, jak znajdę kolektor z klapami to może założę z klapkami.
 2. zbiera się furka ?, w moim odczuciu direct ( oczywiście sprawny ), jest całkiem żwawy, spoko się tym jeździ jak na 155km jest czym depnąć, przesiadłem się z 1.6 więc dla mnie dynamika jest fajna.
 3. Powiedziałem co wiedziałem, znalazłem różne w necie ale na tym mi poszło
 4. Jeśli ktoś ma chińczyka na pic18f458 polecam pobrać program : https://chomikuj.pl/motochrapek/OP+COM+V1.99 Łączy się z większością modułów, u mnie udało się zmienić indeks audio, gdzie próbowałem różnych wersji op com'a i żaden sobie nie radził, a ten z chomika normalnie łączy się z większością i pokazuje indeksy, także polecam.
 5. Spoko, właśnie szukam kogoś kto to poprawi, pod kamera właśnie takie kwiaty wychodzą, pod ekranem niby to wszystko się trzyma ale napewno są zimne luty przydałby się mikroskop żeby to wszystko ładnie polutowac, a ja jeszcze z wada wzroku, więc wszystko tak trochę na opak zrobiłem. Przygotowuje całkowite wygluszenie do auta ale co z tego jak będzie grane przez transmiter co nawet w 50% nie oddaje zdolności radia. Które gra perfekcyjnie jak w moim odczuciu. Dlatego chciałbym aux
 6. Tutaj na chwilę obecną mam takie i widzę że jeden kondesator nie przyłapał się do pola lutowniczego
 7. Jednak aux nie działa po zrobieniu poprawki również, jest ktoś chętny kto się podejmie poprawy tego?, wszystkie elementy są na płycie, wydaje mi się że dobrze jest to zlutowane robiłem pod lupą, dawałem już 2 kabel aux i bez zmian przebija delikatny dźwięk ale szumi bardzo, poprawiałem i dalej jest ciężko po całym dniu raczej się poddaje. Jeśli jest ktoś chętny na montaż to zapraszam pv, mogę wysłać radio.
 8. Udało się pobrałem z chomika nowy program do tego china clone i poszło są indeksy zmieniłem teraz jest aux w zakładce ale operacja nie udana, same szumy są po podłączeniu pod telefon nie ma nawet przebicia muzyki coś jest nie tak.
 9. no to trudno nie dowiem się czy to działa czy nie w moim regionie nikt nie dysponuje ani ori ani techem, szkoda.
 10. Hello, odkopię temat, miał ktoś jeszcze problem z aktywacją aux w dvd90, Chiński op com oczywiście, po połączeniu się przez z autem, przechodzę do zakładki EHU, nie wykrywa mi radia, każe wybrać z listy jakie posiadam ale widzę że sczytuje jego wszystkie parametry po czym wybieram dvd70 & 90 przechodzę do programowania i nie posiadam tam żadnych indeksów. op com w wersji 1.70 soft radia 07.11.2007
 11. Ogólnie nie siedzą mi totalnie przedfilty, tak ten jest całkiem miły z mordki. Pewnie przez te czarne lampiony
 12. No to niedługo pierwsze odpalenie, kolektor masz dobry, klapy się trzymają ?
 13. No może i racja. Ładuj pan nowe i stwórz directa pozbawionego wad
×
×
 • Create New...
UP