Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Ciasny_Wiesiek

Forumowicz
 • Posts

  45
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ciasny_Wiesiek last won the day on October 12

Ciasny_Wiesiek had the most liked content!

Informacja o profilu

 • Płeć
  Nie ustawione
 • Skąd
  Cottbus

Dodatkowe pola

 • Województwo
  DE
 • Auto
  Vectra C 1.8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Ciasny_Wiesiek's Achievements

Nowy

Nowy (1/7)

4

Reputation

 1. No właśnie dlatego chciałem podpytać bo według mnie to bzdura co piszą na wielu rankingach spalania np Autocentrum . Nie realne . Szkoda zaśmiecać tematu ,dziękuję za odpowiedzi i zainteresowanie .
 2. @cichy117 dlatego się dziwię .jak na tych wszystkich innych forach ,stronach Autocentrum itp ludzie osiągają takie wyniki . @michalm83 jest to jeden z najlepszych warsztatów z montażem LPG w rejonie,w sumie,to wszyscy moi znajomi jak mieli montowany gaz to zawsze mieli zalane jakieś opary,nikt nie miał nigdy chyba do pełna ,nie mówię tu o tym warsztacie konkretnie co ja zakładałem ,ale też w innych,być może taka moda .
 3. To to wiem ,żeby nie ufać kontrolce zbytnio z doświadczenia z poprzednich samochodów z LPG, bardziej mnie zastanawia spalanie LPG,bo gdziekolwiek nie zajrzę wpisując zapytanie w google ,to spalanie LPG dla 18XER w mieście albo w trybie mieszanym to 9-11 LPG i pytam się jak ?
 4. A ten stan rezerwy to nie zależy od widzi misii zbiornika i jego kalibracji ? Po odebraniu z montażu ,miałem zalane niby za 20 zł i zrobiłem 50 km . Ciekawe. Czyli na razie jeździć /obserwować /porównywać ?
 5. Dobry wieczór . Wiem,że swoim wpisem trochę podgrzeje kotleta ,ale mam pytanie do posiadaczy VC 18XER z LPG w kombi . Jak u was ze spalaniem gazu ? Ja jestem świeżo po montażu,gazu weszło mi 44L,zrobiłem 260 km po mieście (zakorkowany Wrocław ,średnia prędkość 22 km/h bodajże ,spalanie PB 11.5L) i już świeci mi się rezerwa gazu. To się jakoś prędzej czy później ułoży ?
 6. Dzień dobry . Chciałem się zapytać czy ,który olej będzie dobry do silnika 18XER ? 1.https://www.motul.com/pl/pl/products/specific-dexos2-5w30 2.https://www.motul.com/pl/pl/products/8100-x-clean-efe-5w30 Z góry dziękuję za odpowiedź
 7. Tak. Podjechałem,pokazałem błąd ,powiedziałem co jest według mnie nie tak ,coś pozmieniali,błędu nie ma ,kazali przyjechać po 1000 km Także raczej do przodu
 8. On mi coś właśnie mówił o jakiś korektach + - . Ale umówiony jestem jakby co , prosił tylko aby sprawdzić czy to się nie dzieje w momencie kiedy przechodzi na gaz . Mówi że być może za szybko . Generalnie myślę,że po kalibracji będzie ok
 9. Test drogowy właśnie podobno był . Może nie jeździć obserwując,ale zrobić chociaż z te 300 km ,o to mu chodziło bardziej. Auto jeździ elegancko,jedynie ta kontrolka auta z kluczykiem która gaśnie po zapłonie.
 10. Dzwoniłem do nich. Rozmawiałem z właścicielem,powiedziałem mu jaki błąd wyskoczył ,od razu wiedział o co chodzi . Powiedział ,że sam to osobiście ustawiał z kierownikiem warsztatu ,ale być może wina leży w zbyt szybkim przełączaniu na gaz ,abym to sprawdził jeszcze OpCom,czyli skasował błąd , przejechał kawałek aż przełączy się na gaz i wtedy zobaczył czy błąd się pojawia. Wstępnie ogólnie jestem umówiony na piątek ,ale mówi ,że trochę mało km przejechane ,aby zrobić teraz korektę bo ona i tak za 1000 km się rozjedzie Wielu moich znajomych zakładało gaz u nich,wiele też osób z rodziny i jakoś ciężko mi uwierzyć ,że firma z wieloletnim doświadczeniem nie zrobiła by żadnych korekt . Zresztą ,jak mi się uda w piątek ,to zedytuje post i napiszę co i jak .
 11. Nie ma co robić spamu . Naprowadziliscie mnie ,że to problem z regulacją LPG a nie samym osprzętem VC. Dziękuję jeszcze raz . Dam znać po wszystkim czy problem ustąpił ,na razie akasowalem OpCom i zobaczę czy się pojawi ponownie w międzyczasie próbując znaleźć chwilę ,aby tam podjechać .
 12. No jutro będę dzwonił . Niech oni decydują co z tym robić . Od tego jest gwarancją. A jak nie to laweta ,w końcu jest na ich koszt w pakiecie gwarancyjnym
 13. Tego to już nie wiem. Z góry to dość ładnie wygląda . Ale ja się tam nie znam W porównaniu do moich wszystkich poprzednich instalacji w innych pojazdach (samochody już kupione z LPG) to tu naprawdę wygląda to estetycznie
×
×
 • Create New...
UP