Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

ogo2103

Klubowicz
 • Content Count

  105
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

About ogo2103

 • Rank
  Średnio obeznany

Dodatkowe pola

 • Województwo
  małopolskie
 • Nr klubowy
  1247

Recent Profile Visitors

138 profile views
 1. Czy może to być spowodowane tym że pomyliłem zacisk lewy z prawym? Ma to znaczenie ?
 2. Panowie, prośbą o pomoc bo zaskoczyła.mnie jedna rzecz przy wymianie. Okazało się że wężyk od plynu hamulcowego jest za krótki i zacisk nie mógł wejść na jarzmo. Wyjąłem więc go z miejsca zakotwienia na amortyzatorze i jest ok, ale.... teraz nie sięga ten metalowy zaczep na środku- załączam zdjęcie o który element chodzi. Czy to oznacza że muszę kupić inny wężyk czy może ten uchwyt się jakoś przesuwa. Próbowałem go ruszyć ale twardo siedzi w miejscu. Jak to rozwiązać?
 3. No i ja tak właśnie zrobiłem. Pamiętajcie tylko, że nie może to być zwykły silikon tylko dekarski żeby nie wchodził w reakcję.
 4. Pewnie chodzi o to że od 2008r jest inny Soft, którego nie da się zrobić PL.
 5. Jak masz radio z navi (wtedy jest większa antena) to na 100% nie będzie pasować. W handelku (chyba inne) możesz kupić uszczelkę drukowaną w 3D.
 6. Poczytaj parę stron wstecz, znajdziesz tam linki do pobrania mapy i spolszczenia.
 7. Pytanie - jaki to dokladnie kolor ral? Czy to może 3001?
 8. Odpuszczam piaskowanie. Gumki raczej są OK ale dopiero w weekend będę rozbierał całość to się okaże. Co daje NaOH? Ewentualnie moczenie w nafcie może to zastąpić?
 9. Wielkie dzięki. Na naciskach jest raczej nalot (brudu?) niż rdza. Myślę, że zacznę od szczotki na wiertarce, potem papier 120 lub mniejszy. Na koniec odtłuszczę benzyna ekstrakcyjną i pomaluję sprayem - jakiej firmy polecasz (bez podkładu)? Z tyłu zaciski są aluminiowe więc je potraktuje delikatnie papierem ściernym bo wyglądają dobrze i na to farba.
 10. Panowie, jeszcze pytanie do tych co malowali zaciski. Planuje pomalować sprayem - czy trzeba dawać podkład czy wystarczy sama farba żaroodporna i dobre odtłuszczenie?
 11. Z tego co kojarzę to kostka do sterownika znajduje się za schowkiem pasażera - wystarczy wpiąć. Przynajmniej tam ją znalazłem u mnie, ale ja mam samą nagrzewnice bez postojowego więc instalacja jest.
 12. Wpisz w wyszukiwarkę nr sprężyn i przeszukaj forum. Na pewno znajdziesz zdjęcia samochodów na tych sprężynach lub o podobnej długości, wtedy sam zdecydujesz. Z tyłem jest o tyle.dobrze że jak siądzie za nisko to wsadzisz większe gumy i się wyrówna. Gumy kosztują grosze.
×
×
 • Create New...
UP