Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Marcin 4g

Forumowicz
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe pola

 • Województwo
  mazowieckie
 • Auto
  Vectra c Z18XER

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Marcin 4g's Achievements

Nowy

Nowy (1/7)

1

Reputation

 1. Wszystko podłączone, działa jak należy. Samochód dostał nowe życie.
 2. Dzięki. U mnie w miejscu ze zdjęcia nr. 1 gdzie widać szary kabel było wolne miejsce. Rozumiem, że tam ma być właśnie wpięty ten szary kabel od czujnika.
 3. Witam. Czy może ktoś ma schemat z skąd powinna być wyprowadzona wiązka do czujnika położenia sprzęgła. Nie posiadałem czegoś takiego bo do niedawna to był easytronic. Po przekładce na manual muszę to poskładać.
 4. Przy zestawie pedałów które kupiłem jest wpięta wtyczka z obciętymi kablami. Myślałem, że to sygnał do tempomatu. Muszę się dowiedzieć gdzie to podpiąć.Jakieś sugestje ?
 5. Tempomat-to miałem na myśli właśnie czujnik przy pedale sprzęgła.
 6. Witam. Czy macie pomysł jak, czym zabezpieczyć piny na wtyczce od przycisku zamykania klapy ? Psikałem kontaktem, nakładałem smar, a i tak praktycznie co roku muszę wymieniać przycisk. Utleniają się nóżki i zostają we tyczce. Sprawdzałem - klapa i uszczelki są szczelne, woda się nie leje. Co raz trudniej o używane sprawne przyciski. Mam już czwartą sztukę i szkoda żeby się popsuła.
 7. Miałeś rację. Techem wszystko ogarnięte. Teraz muszę do końca poskładać plastiki. Podłączyć tempomat, wsteczny, zrobić przegląd i można jezdzić.
 8. No cóż. Samochód pakuję na lawetę i jedzie na tech-a. Mam nadzieję, że uda się zaprogramować tak jak należy.
 9. Może nie zbyt dokładnie i nie wszystko napisałem wcześniej. Zegary założyłem od manuala i prawie wszystko było już w sobotę złożone, samochód odpalił. Dzisiaj mieliśmy podpiąć tylko cięgna do lewarka, poskładać plastiki, skasować błędy, powgrywać i przeprogramować co trzeba i wygląda na to, że coś zostało uwalone. Po przekręceniu kluczyka nie świeci kontrolka silnika i miga symbol samochód z kluczem.
 10. Witam. Po zmianie z easytronika na manual nie można uruchomić silnika. zaprogramowałem CIM,BCM,REC,nie działa rozrusznik. Poproszę o jakieś podpowiedzi. Czy coś zle zrobiłem?
 11. Witym. Czy może ktoś posiada sprawną skrzynię easytronic wymontowaną z Vectry C ? Z chęcią przygarnę. U mnie elektronika działa tylko skrzynię przemieliło.
×
×
 • Create New...
UP