Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

 • Start new topics and reply to others
 • Subscribe to topics and forums to get email updates
 • Get your own profile page and make new friends
 • Send personal messages to other members.

Primex

Forumowicz
 • Posts

  1426
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Primex

 1. Bez problemu już się regeneruje pompy z PSG16, w VB czy to 2.0 czy 2.2 ma pompe z PSG5 jednowtykową
 2. No i oszczędź sobie rozbiórki tylko poszukaj drugiego silnika, bo przy takich auto to już jest mało opłacalne, zeby naprawiać stary
 3. Czytam i nie wierze ale patrzę na Twój podpis pod avatarem i to wszystko wyjaśnia Elbląg... tam chyba nie ma mechaników. Jeśli Ci ktoś w aso powiedział, że nie wie co to uszczelniacze trawersów to ja nie wiem kim on tam był, bo na pewno nie sprzedawcą z działu części. To po pierwsze, po drugie te uszczelnaicze nie występują w zamienniku i teraz może być akcja, że ktoś Ci zamontuje podobne i za chwilę będziesz miał znowu taką samą jazde.
 4. Ludziska, pojawił mi się problem w moim DTI. Bez grzania świec auto odpala idealnie, problem pojawia się jak zaświeci się kontrolka od świec, mimo jej świecenia świece mi nie grzeją i auto ciężko pali. Wykręcałem świece, są sprawne, podmieniałem też moduł grzania świec i nic.Gdzie szukać problemu? VC Y22DTR
 5. Spalanie było zawyżone przez zje..ny automat. Teraz jest ok
 6. Ja zrobiłem już 20tys Auto było do 380tys serwisowane w niemieckim aso i tam tylko była robiona 3 razy turbina i skrzynia, po za tymi rzeczami do dzisiaj leje tylko paliwo. Pompa nie ruszana.
 7. Dobra pany, to teraz uwaga, moja VC 2.2 DTI 470tys km. Po drodze wypierdzielona skrzynia automat bo padła, silnik igła
 8. Skoro stan techniczny auta jest dobry, to co się martwisz przebiegiem? Niech ma i milion kilometrów, jeśli technicznie jest ok to nie ma się czego bać. Kupujesz przebieg czy auto?
 9. Ja mam VC 2.2 DTI i po Wrocławiu mi pali 7,5-8L ropy. Dwumas jest, ale zdecydowanie odporniejszy niż te z 1.9 i silnik ogólnie nie do zajechania.
 10. angielskie felgi obracają się w drugą stronę
 11. To samo przerabiałem w swoim 2.2. Wymieniłem całą wiązkę silnika i problem jak ręką odjął. Ładowanie 14.3V
 12. Też to przechodziłem, auto ciężko paliło, każdy mówił pompa a wystarczyło zregenerowanie wiązki do altka, bo aku był ciągle niedoładowany i rozrusznik nie miał siły kręcić
 13. Ja właśnie przekładam skrzynie z automata na manual. Potwierdzam, da się zmieścić w 1000zł. Przekładka tylko wygląda na trudną.
 14. Często jest tak, że automega ma w opakowaniach oryginały, to po pierwsze. Po drugie jest lepszą firmą niż Akusan.
 15. Szybkie pytanie, przekładam skrzynie automat na manual. Jak zamontować pedał sprzęgła bez demontażu deski i rozbiórki połowy auta. Chodzi mi o to jak wysunąć tą rurę na której siedzi pedał.
 16. Szybkie pytanie, przekładam skrzynie automat na manual. Jak zamontować pedał sprzęgła bez demontażu deski i rozbiórki połowy auta. Chodzi mi o to jak wysunąć tą rurę na której siedzi pedał.
 17. Vectra C 2.2 DTI 460tys 2004r - to pisałem ja właściciel, pompa śmiga
 18. Te przebiegi są po prostu śmieszne. Nie wierzę, że tylko tyle te pompy wytrzymują. Na bank macie kręcone liczniki z 400 na 200k
 19. Ja miałem fabrycznie NCDC 2013 i 9 głośników
 20. zmieniałem z przedliftowego ncdc
×
×
 • Create New...
UP